2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نمیمونه پس انداز

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2728

ندارم که کاریش کنم لعنتی رو🤦‍♀️🤣

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
2740

من ده تومن حقوق میگیرم

ماهی ۱۵۰۰ میره برای اسنپ

۱۵۰۰ دیگه برمیدارم برای خودم

۷ تومنی که میمونه رو طلا میگیرم

خرج خاصی هم نمیکنم برای خودم

نت میگیرم فقط با لوازم ارایشی و بهداشتی 

کافه و کلاس های مختلف و باشگاه هم نمیرم

مث گداها زندگی میکنم که بتونم جمع کنم و مهاجرت کنم😂

..♡

من پس اندازم طلا میخرم

لباس و روتین پوستی و هر چی بخوام از کارت همسرم میخرم

اگه برا طلا هم کم داشته باشم از کارتش برمیدارم😊

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲و۲۰۰😊وزن هدف ۵۸😍قد ۱۶۶🥰     من میتوانم 💪💪💪💪

۱۹ تومن قسط میدم 

این پس اندازه 

بقیه اش رو خرج میکنم

امسال میخوام انشالله قسط رو برسونم به ۴۰

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
من ده تومن حقوق میگیرم ماهی ۱۵۰۰ میره برای اسنپ ۱۵۰۰ دیگه برمیدارم برای خودم ۷ تومنی که میمونه رو ...

چه جالب منم پس انداز میکنم که مهاجرت کنم😊

دلار به جای طلا بهتر نیست

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲و۲۰۰😊وزن هدف ۵۸😍قد ۱۶۶🥰     من میتوانم 💪💪💪💪
2706