2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پارتنرم دعوام شد بعد رفیقم میگف بگو اینجوری بگو اونجوری منم همونو کپی میکردم "بگو "شو پاک میکردم میفرستادم ی جا یادم رفت همونجوری فرستادم براش شرافتم رفت دوباره بحثمون شد😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2728
با پارتنرم دعوام شد بعد رفیقم میگف بگو اینجوری بگو اونجوری منم همونو کپی میکردم "بگو "شو پاک میکردم ...

😂😂😂😂

وای شت 

یاد یه خاطره افتادم 

یه بار سر کلاس ادبیات جواب تست هارو نوشتم (آنلاین بود) بعد چون میدونستم بچه ها کپی میکنن وسط تست ها نوشتم اسممو بالاشم نوشته بودم😂😂 بعد یه دختره جواب منو فرستاد فقط اسم بالا رو حذف کرده بود کلاس ترکیدددد😂😂😂 

😂😂😂😂 وای شت  یاد یه خاطره افتادم  یه بار سر کلاس ادبیات جواب تست هارو نوشتم (آنلاین ...

عجب ادمییی هستی دهنت😂😂😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
😂😂😂 دیگه بچه ها حواسشونو جمع میکردن😔😂💅🏼

😂😂😂