2777
2789

۳۱

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊....من اینو تجربه کردم ب چشم دیدم  کسی ک خونه پدرش خوشبخته خونه همسرشم خوشبخت میشه کسی ک با با هزاران بدبختی تو خونه پدرش دست پنجه نرم میکنه خونه همسرشم صد برابر بدتر میشه ...خدا زورش ب کسی برسه دیگ تمومه 💔💔💔💔💔خدایااااا مصلحتوووو شکرررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بیشتر راضی یا ۱۷و۱۸ سالیگت برگردی اونموقع چیکار میکنی

الان بیشتر راضی هستم

چون ۱۷، ۱۸ سالگیم خیلی خام بودم ،افکارم بسته  کارای غیرعقلانی میکردم  خیلی اشتباها کردم

ولی توسن ، ۲۴، ۲۵ پخته تر شدم 

اگه برگردم کارخاصی نمیکنم

بخاطراشتباهاتمم تواون سن، خوشحالم چون همون تجربه هاواشتباهات بودن که بهم درس دادن و من الان عاقل شدم

💗دخترم تاج سرم
الان بیشتر راضی هستم چون ۱۷، ۱۸ سالگیم خیلی خام بودم ،افکارم بسته  کارای غیرعقلانی میکردم &nbs ...

مرسیی عزیز دلم من همیشه خودم نسبت ب سن ۲۴و۲۵ سالگی یه حس عجیبی دارم بخاطر همین پرسیدم

من خودم الان ۱۸ سالمه حتی الانم حس عجیبی دارم چون مسئولیت ها یدفعه زیاد شد

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا
الان بیشتر راضی یا ۱۷و۱۸ سالیگت برگردی اونموقع چیکار میکنی

ولی شمااگه تواین سن هستی پیشنهادم بهت اینه از تجارب بقیه استفاده کنی ،وقتتو صرف کارای بیهوده مثل جنس مخالف و فضای مجازی و.. نکن  بجاش مطالعه کن کتابای روانشناسی،پادکست گوش بده رونقاط ضعف شخصیتیت وخودشناسیت کارکن  مهارت یادبگیر ببین توچی استعداد و علاقه داری برو دنبالش

با آدمای موفق بگرد  نه دوستایی که همش فکر وذکرشون دوس پسر و اینستا و...این چیزاس که سودی نداره براشون

💗دخترم تاج سرم
2801