2733
2739

۳۱

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۹

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2731
الان بیشتر راضی یا ۱۷و۱۸ سالیگت برگردی اونموقع چیکار میکنی

الان بیشتر راضی هستم

چون ۱۷، ۱۸ سالگیم خیلی خام بودم ،افکارم بسته  کارای غیرعقلانی میکردم  خیلی اشتباها کردم

ولی توسن ، ۲۴، ۲۵ پخته تر شدم 

اگه برگردم کارخاصی نمیکنم

بخاطراشتباهاتمم تواون سن، خوشحالم چون همون تجربه هاواشتباهات بودن که بهم درس دادن و من الان عاقل شدم

💗

۲۶

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2738
الان بیشتر راضی هستم چون ۱۷، ۱۸ سالگیم خیلی خام بودم ،افکارم بسته  کارای غیرعقلانی میکردم &nbs ...

مرسیی عزیز دلم من همیشه خودم نسبت ب سن ۲۴و۲۵ سالگی یه حس عجیبی دارم بخاطر همین پرسیدم

من خودم الان ۱۸ سالمه حتی الانم حس عجیبی دارم چون مسئولیت ها یدفعه زیاد شد

برای قبولیم تو کنکور دعا کنید مهربونا
الان بیشتر راضی یا ۱۷و۱۸ سالیگت برگردی اونموقع چیکار میکنی

ولی شمااگه تواین سن هستی پیشنهادم بهت اینه از تجارب بقیه استفاده کنی ،وقتتو صرف کارای بیهوده مثل جنس مخالف و فضای مجازی و.. نکن  بجاش مطالعه کن کتابای روانشناسی،پادکست گوش بده رونقاط ضعف شخصیتیت وخودشناسیت کارکن  مهارت یادبگیر ببین توچی استعداد و علاقه داری برو دنبالش

با آدمای موفق بگرد  نه دوستایی که همش فکر وذکرشون دوس پسر و اینستا و...این چیزاس که سودی نداره براشون

💗
2706