2737
2734
عنوان

خانمهای سرد مزاج بیاین لطفا

301 بازدید | 41 پست

من خیلی خیلی سرد مزاجم  ۱۲ ساله ازدواح کردم و ۲ بچه ولی از اول سرد بودم الان که دیگه خیلی بدتر . خودم دیگه دارم رنج میبرم اصلا نمیتونم بفهمم کسی میگه وفتی کنار شوهرم‌میرم تحریک میشم یعنی چی. اصلا برای من این مرحله قفله. چه راهکاری دارین برام؟

دیگه کاربری ندارم اگه تعلیق بشم دوباره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قطعا گرمیجات تست کردی پس فقط باید بری دکتر

دکتر زنان یکبار یا دوبار رفتم گفت اینها بیشتر ذهنی و فکری هست

چه دکتری پیشنهاد میدین زنان؟

دیگه مدلته کاریش نمیشه کرد 

ولی پرهیز از مصرف سردیجات و لبنیات 

و افزایش مصرف گرمیجات شاید بتونه کمکت کنه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740
۱۲ سال تجمل کردی بقیه رو هم تجمل کن تموم میشه اخرش

😂😂

مث یه بنده خدایی  هر وقت بهش از  زندگیم گله میکردم میگفت زندگی فقط 100 سال اولش سخته 

یاد اون افتادم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

اولین مرحله عشق ب شوهره.ارتباط کلامی بی زوجین خیلی مهمه.سعی کن ارتباطت با شوهرت بیشتر از همه باشه.بیشتر وقتت با اون باشه.در تماس تلفنی ک داری از کلمات عاشقانه استفاده کن.ب چیزای خوب با شوهرت فکر کن.عطر مورد علاقش بزن و ادکلن مورد علاقت در دسترسش بزار 

اولین مرحله عشق ب شوهره.ارتباط کلامی بی زوجین خیلی مهمه.سعی کن ارتباطت با شوهرت بیشتر از همه باشه.بی ...

اخه مشکل همینه فکر کنم عشقی ندارم بهش نمیدونم

اصلا گرمیجات بهم‌نمی سازه سردرد میشم

طب سنتی و تراپیست رفتی؟ 

اولین مرحله عشق ب شوهره.ارتباط کلامی بی زوجین خیلی مهمه.سعی کن ارتباطت با شوهرت بیشتر از همه باشه.بی ...

اصلا استفاده از کلمات عاشقانه و محبت کلامی برای من قفله لامصب نمیدونم چرا اینجوریم

2706