2733
2734
عنوان

چطور ویندوز اکتیو کنم

32 بازدید | 4 پست

چطور ویندوز اکتیو کنم یه فایل کرک دانلود کردم پسورد میزنم یه صفحه مشکی میاد که گزینه اول نوشته Active manua1 بعد عدد ۱ میزنم هیچ اتفاقی نمیفته باید چیز دیگه ای رو بزنم؟

اول هرچیزی که در نت ریخته رو نباید دانلود کنید

دوم از سایت های معتبر دانلود کنید

سوم فایل کرک رو با  دسترسی روت یا ادمین باز کنید و به اینترنت وصل باشید

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
اول هرچیزی که در نت ریخته رو نباید دانلود کنید دوم از سایت های معتبر دانلود کنید سوم فایل کرک رو ب ...

سافت گذر گرفتم🤕 

۱ زدم یه صفحه آبی رنگ اومد بعد نوشت active الان پیغام روم صفحه دسکتاپ که نوشته بود active نیست رفته ولی هیچ اتفاق دیگه ای نیافتاد مثلا رفرش نشد

دیگه نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سافت گذر گرفتم🤕  ۱ زدم یه صفحه آبی رنگ اومد بعد نوشت active الان پیغام روم صفحه دسکتاپ که نوش ...

فعال شده پس

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2728