2737
2734

شوهرم تو خونه مدام مثله پروانه دورم میچرخه یکسره بغلم میکنه میبوسه نوازش میکنه قربون صدقه ام میره خلاصه همیشه تو این سه سال اینجوری بوده هیچ وقت سرد باهام رفتار نکرده مگر وقتایی که باهم دعوامون شده ..وتنها دلیل دعواهامونم خیانت کردن بوده که اولا بهش شک داشتم اما مطمئن نبودم چون واقعا خیلی دوسم داره یه روزم نمیزاره خونه مامانم بمونم هروقت میرم میگه من بدون تو خونه نمیرم خونه عینه قبرمیمونه بی تو...دراین حد وابسته اس بهم یعنی خودمو بکشم به زور میزاره دو روز خونه مادرم بمونم بعدمیاد دنبالم...دو سه ماه پیش تو گوشیش دیدم خیانت کردنش برام  تبدیل به یقین شد خیلی باهم بعدازاون دعوامون شدو کارمون نزدیک بود به جدایی برسه اما بخاطر اینکه شرایط جدایی نداشتم و هنوزم ته دلم دوسش داشتم سعی کردم ببخشمش و بهش یه فرصت دیگه بدم ...از اون روز تا حالام مدام قایمکی ریز مکالماتشو چک میکنم و خداروشکر با کسی درارتباط نیس ومورد مشکوکی ندیدم ..حالا سوالم اینه کسی هست مثله من باشه ..شوهرش واقعا دوسش داشته باشه ولی بهش نارو هم زده باشه؟منکه ازاون روز دیگه احساس خوشبختی نمیکنم خیلی ضربه بدی خوردم باورم نمیشد ما با عشق ازدواج کردیم چرا اخه....😔😔😔😔

نخوندم متن رو اما دوست داشتن با  خیانت چه تناقضی داره

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم افتاد به یه جکی ک میگفت شوهرت برات کادو میخره؟مسافرت میبره؟قربون صدقه میره؟

جداشو چون یه گندی زده  ما اقایون تا یه گندی نزده باشیم انقدر باج نمیدیم🥲مث ک حقیقته

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731

چقدر عنوان تاپیک تناقض داره😑

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
استادمون میگف مردی که همه چی برات فراهم میکنه و کلا اوکی هست باید بهش شک کرد.گول قربون صدقش نرو

استادتون زیادی شکاک بوده

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

تنها چاره ی خیانت جداییه و بس.

حالا که موندی حداقل خودتو گول نزن این خیلی نرماله که خائنی که داره ازت استفاده میکنه باهات خوب رفتار کنه چون چیز دیگه ای برای ارائه نداره و کسیکه خائنه انسکیوریتی ومسائل درونیه زیاد و شدیدی داره و دنبال ولیدیشنه و تا درمان نشه تکرار میشه.

2740
چقدر عنوان تاپیک تناقض داره😑

امضات💚🤲🏻

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2706