2733
2734

همسایمون که تازه اومده مثل اینکه زنه دومه مردست میگه خونه قبلی که بودیم زن اولو دخترش اومدن دمه درمون دادو بیداد کردن خدایا مردم چه وقیح شدن یچیم طلبکاره واسه اینکه کار نکنه یکی خرجشو بده افتاده وسط زندگی مردم 😑😑

اکثر زنا بد شدن

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره الان اونقدر ازدواج کم شده هم جنسای خودم حتی به رن دوم شدن هم راضین متاسفم براشون

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2740
متاسفانه درسته

بعضیاشون میدونن که متاهلی ولی بازم ول نمیکنن

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
اینجا مرده تقصیر داره رفته زن گرفته زنه بعده ان

زنه چرا قبول کرد که ازدواج کنه؟؟

2706