2733
2739

میخوام شوهرمو امتحان کنم کسی هست بتونه کمک کنه خودم امتحان کنم میفهمه اخه ازش خیانت دیدم گفت دیگه تکرار نمیکنه میخوام بفهمم بازم پا میده یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوباره تکرار کنه جدا میشی؟

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

یا چشاتو ببند و ببخش یا جدا شو

اینجوری روحت آزار میبینه همیشه

تا ابد که نمیتونی بیوفتی دنبالش و با این و اون امتحانش کنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2738

این اصلا نیازی به امتحان نداره عزیزم بله پا میده یک درصدم شک نکن ببین اگه واقعا مال طلاقی برو دنبال این کار اگر قرار بفهمی و نتونی نخوای طلاق بگیری بیخیال شو زندگیت و بکن فکر مشغولی جدید درست نکن طلاق گرفتن هم مال زنهای محکم و قویه کار هر زنی نیست 

درخواست دوستی رد میکنم 
من خیلی وقته پشیمون شدم ازش خیانت دیدم دیگه برام مهم نیس فقط میخوام بفهمم بازم تکرار میکنه یا نه

خب بیا فرض کن من امتحانش کردم و اومدم بهت گفتم پا داد

میخای چیکار کنی؟

اگر شرایط طلاق نداری با این کار فقد بدتر آسیب میبینی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
این اصلا نیازی به امتحان نداره عزیزم بله پا میده یک درصدم شک نکن ببین اگه واقعا مال طلاقی برو دنبال ...

من دیگه خسته شدم هر بدی بود در حقم کرده الان میخوام بفهمم اگه بازم تکرار کنه جدا میشم

2706