2737
2734

ولی یه اتفاقی هم افتاده که استرسش نمیذاره لذت اون اتفاق خوبه رو ببرم.

توضیحش اینجا ممکن نیست چون به چشمم دیدم بعضی آدما بد نظرن و اگه تعریف کنم میان چرت و پرت میگن.

اگه اون مشکل حل بشه بخدا من خوشحالترین ادم دنیا میشم.

چقدر منتظر این لحظه‌ها بودم همیشه ولی یه گوشه از ذهنم همیشه درگیر اون مشکله.

خدایا این گره رو برطرف کن.

نفری یه صلوات هدیه به خانم ام البنین بفرستید تا این مشکل حل بشه عزیزانم. خدا خیرتون بده.

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
عزیزم واست دعا میکنم ، ولی زندگی پر از موقعیت های اینجوریه، هنر تو اینه ک وسط تمام مشکلات از چیزی ک ...

ممنونم💚

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همیشه به تاپیکهات سر میزدم الان که عنوان تاپیکت رو دیدم خیلی برات خوشحال شدم الهی که همیشه حال ...

ممنونم یه دنیا☺️🥰

عزیزم انشالا که تمام لحظه ات زندگیت پر اتفافهای خوب ولذت بخش باشه مادربهترینا رو برات ارزو می کنم

ممنونم🥰

2738