2733
2739
دقیقا دختر باید کنکورشو داده باشه بعد جرات بکنه فکر پسر بیاد تو سرش، نه که سیزده سالگی شروع به داشتن ...

دقیقاً درسته اصلا مخالفم به شدت. و خیلی‌ زیاد شده. به نظرم دخترای باکلاس و شهری این کارو نمیکنن. اینا ماله پایین شهر هستن

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقااااا😂😂😂😂

والا اینا احساساتن واقعا اگ از عقل پیشی بگیره آدم خوار میشه خواااار

البته در مورد این آقا نمیگم کلی گفتم

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
برای بچم خجالت نمیکشم هرچی میخای بگی بگو  

اتفاقا باید بکشی، تبلیغ نکن دفاعم نکن مادر بودن فقط زایمان نیست، مادر مناسب دنیای امروز مادر تحصیلکرده مستقل آزاد و توانمنده

شمای کودک کدوم ویژگی های مادر امروزی رو داری؟ دیپلم نگرفتی هنوز، گواهینامه نداری بعد یه انسان دیگه رو میخای تربیت و مدیریت بکنی، چقدر خودخواهی و بی فکری؟

اشتباه اول رو کردی لااقل اون کاندوم کوفتی رو میزدی تا بزرگ بشی بعد بزایی

اتفاقا باید بکشی، تبلیغ نکن دفاعم نکن مادر بودن فقط زایمان نیست، مادر مناسب دنیای امروز مادر تحصیلکر ...

رزااااا ول کن هر کس یجوره خب تو هر چقدر بگی فایده نداره اینوسط دل هردوتون میشکنه

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2740
2706