2733
2739
راجی هستی؟

راجی یا راضی ؟ 

نه راضی نیستم دوران عقد خیلی خوب بود ولی الان باهم اصلا تفاهم نداریم 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با پدرم صحبت کردن تا باهم بیشتر آشنا بشیم الان چهار ماهه با همیم بدون اینکه ب جز پدرو مادرامون کسی خبر داشته باشه (دوسم داشت و وقتی اومد با بابام صحبت کنه بابام با شناختی ک داشت و دیده بود برام هر کاری می‌کنه اجازه داده بود)الان با همیم و برج ۳ عقد میکنیم

۱۵ ساله و تقریبا کوچیک ترین عضوتونم😔😂🤏
2731
با پدرم صحبت کردن تا باهم بیشتر آشنا بشیم الان چهار ماهه با همیم بدون اینکه ب جز پدرو مادرامون کسی خ ...

۱۵ سالته تو؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
😔ایشالا خوب بشه

دیگه کار از خوب شدن رد شده هیچ حسی دیگه بهش ندارم زده شدم از زندگی 

همین الآنم باهم قهریم

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
راجی یا راضی ؟  نه راضی نیستم دوران عقد خیلی خوب بود ولی الان باهم اصلا تفاهم نداریم

راضیی ؛ من ازدواج نکردم کلا جور نمیشه و قیدش رو زدم ولی خیلی به دلم مونده ازدواج کنم فک میکنم خیلی خوبه ولی خب نمیشه 🥲

2740
تو بیتالک یه برنامه مجازی بود اونموقع کاربرهای نزدیک تو یه منطقه رو‌پیدا میکرد پیام داد من شوخی شوخی ...

یا علیییی🤣

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
راضیی ؛ من ازدواج نکردم کلا جور نمیشه و قیدش رو زدم ولی خیلی به دلم مونده ازدواج کنم فک میکنم خیلی خ ...

بنظرم با کسی باید ازدواج کرد که هم اون تورو دوست داشته باشه هم تو اونو 

دیگه کار از خوب شدن رد شده هیچ حسی دیگه بهش ندارم زده شدم از زندگی  همین الآنم باهم قهریم

کتاب بخون برو پیش مشاوره

۳ماه دیگه ۱۶

به عنوان یک پسری که عشقش ۱۶ سالشه هیچوقت جسارت نکردم بهش بگم بیا الان ازدواج کنیم چون کودکیشو و بچگیشو ازش میگیرم. البته اون خوانوادش خیلی به شدت باکلاس و پولدارن. اصلا ازدواج تو سن پایین رو قبول ندارن

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
2706