2733
2734

بعد از رابطه قرص اورژانسی خوردم و ۲ساعت بعدش شیر خوردم.

۷روز به موعد پری مونده تست بارداری زدم و بعد ۲ساعت دیدم یکیش پررنگ بود یکیشم هاله کمرنگ. یعنی باردارم؟ من قبلا بارها بیبی زدم ولی حتی بعده چند ساعت هم هاله ننداخته. علائمم هم تخمدان چپم درد میکنه و زیر سینه ام تیر میکشه و تکرر ادرار دارم و تمایلم به غذا خوردن بیشتر شده. کی برم آزمایش بدم😥😥😥 استرس دارم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید همون اول هاله بندازه یا دوخط بشه بعد چند ساعت دیگه قبول نیست

آخه ماه های قبل هم بیبی زدم و هرگززز بعد از چند ساعت که هیچ بعد از دو روز هم هاله ننداخته. این ماه هم که مشکوک بود رابطم میترسم مثبت باشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
زود زدی بذار دو سه روز دیگه بزن بی بی چک اگر منفی باشه بعد ۱۰۰ ساعتم هاله نمیندازه این یچیزی هست

امیدوارم کردی😥😥 استرس بدنمو گرفته نمیدونم چیکار کنم زیر سینم تیر میکشه کی برم آزمایش؟ میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه ماه های قبل هم بیبی زدم و هرگززز بعد از چند ساعت که هیچ بعد از دو روز هم هاله ننداخته. این ماه ه ...

چون ادرار میریزه روش خط تبخیره عزیزم ک بعد چند ساعت نشون میده

نهایتا همون چند دقیقه اول معتبره ن بیشتر

این هاله انداختن بعد چند ساعت یچیز طبیعیه و ممکنه پیش بیاد

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
اره این بو داره ، منم تابحال ندیدم بیبی چک الکی مثبت بشه 

میگن تبخیر ادرار بعده یکی دو ساعت باعث هاله میشه ولی من بارها تست زدم قبلا اصلا هاله ننداخته . خودمم یه تغییراتی حس میکنم ولی فعلا قطعی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه منم یبار پیش اومد خط تبخیر ، ولی خیلی کمرنگ بود یعنی اصلا اینجوری تو عکس پیدا نبود ، گمون نمیکن ...

مشخصه؟ سعی کردم واضح بگیرم عکسو نظر شماها رو هم بدونم. اولش که تست زدم خوابالو بودم دقیق نگاه نکردم الان برداشتم از نزدیک دیدم بله 🫢🫢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشخصه؟ سعی کردم واضح بگیرم عکسو نظر شماها رو هم بدونم. اولش که تست زدم خوابالو بودم دقیق نگاه نکردم ...

اره دیگه، فردا باز بزن ببین چی میشه ، ان شااللّه همونی ک دلت میخواد بشه 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
اره دیگه، فردا باز بزن ببین چی میشه ، ان شااللّه همونی ک دلت میخواد بشه 

حتما نتیجه رو میام توی این تاپیک میگم 🥺 دعا کنینننن برام

1
5
10
15
20
25
30