2733
2734

میشه درخواستمو قبول کنی 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اسمم مریمه لطفا دعا کن ب عشقم برسم 

ویژه دعام کن 🥲

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2728

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله من و عزیزانم خیییییلیییی خوشبخت و موفق و پولدار و آبرو و سالم و خوشحال و خوش شانس و خوش اقبال و زیبا شیم انشالله 😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2740

اسی جون حاجت روا شی گلم

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله من و خواهرم و داداشم دبیر پرورشی یا آموزگاری قبول شیم و مهر ۱۴۰۳ بریم مدارس دولتی درس بدیم و استخدام رسمی آموزش و پرورش شیم انشالله 😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

با تایپک کلی حالم خوب شد و امیدوار شدم میشه برام دعا کن فک کن خواهرتم دکترا جوابم کردن گفتن خودت بچه دار نمیشه دلم فقط مرگ میخواد اسم فاطمه اس از آقا برام یه بچه سالم بخوا منم با این دل شکسته برات دعا میکنم

تو رو خدا خیلی دعام کن انشالله امسال ازدواج خیلی عالی کنم و همسری نصیبم شه که از لحاظ وضع مالی و اخلاق و ظاهر. و قیافه و هیکل و خانواده و تحصیلات و کلا همه لحاظ تک و عالی باشه و عاشق و دیوونم باشه و معتاد و مریض و خسیس و شکاک و بد دل و بد اخلاق نباشه و هیچ وقت در حقم ظلم و بدی نکنه و از هم صاحب اولاد سالم و زیبا و صالح شیم انشالله 😭😭

تو رو خدا خییییلییییی دعام کن انشالله من و خواهرام و برادرام هممون شغلای دولتی خوب با درآمد خوب و عالی نصیبمون شه و رسمی بشیم خیلی زود و تو رو خدا دعا کن بهترین همسران نصیبمون شه و به هر چی میخوایم تو این دنیا برسیم و دلمون همیشه شاد باشه و همه تو حسرت خوشبختی و موفقیت و حال خوب و خوشحالی من و عزیزانم باشند ولی هیچ وقت کسی نتونه از چنگمون در بیاره چیزای که داریم و در آینده خیییییلیییی نزدیک به دست می‌آوریم🙏😭

تو رو خدا و قرآن دعام کن انشالله هر کی دل من و عزیزانم رو شکوندن و بازیمون دادن و ناراحتمون کردن و در حقمون ظلم و بدی کردن انشالله به بدترین شکل ممکن اون آدمای بد ذات و پست همه چیشونو از دست بدن و دلشون بشکنه و بازی گرفته شن و بازیچه شن و در حقشون بدترین ظلم و ستم ها بشه به حق محمد و آل محمد 😭

2706