2733
2739
عنوان

دعا برای گرفتن حق مظلوم از ظالم

206 بازدید | 15 پست

همسرم یه مرد ظالم و زورگو و خیانت کاره برام دعا کنید سند مسکن مهرم رو که با ارثیه پدری خودم و طلاهای دوران مجردی ام خریدم ولی چون سرپرست خانوار بود اشتباه کردم و بدون هیچ سند و مدرکی به نام ایشون شد برام دعا کنید خودم خیلی دعا کردم و در حال انجام ختم هستم خواهش میکنم هر کی دوست داره برام دعا کنه زودتر حاجتم برآورده بشه و خدا دلش رو به رحم بیاره و سند رو به نامم کنه البته میگه اینکارو میکنه ولی اینقدر دروغ گفته باور نمی‌کنم..‌. التماس دعا دارم 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفع_شر_و_حفظ_از_ظالم💥

✍🏻 هر کس از شخص جابر و یا از ظالمی یا از شر دیگری خوف داشته باشد، ١١ مرتبه بگوید:

💫[ یا مالکَ یومِ الدِّین، إیَّاکَ نَعبُدُ و إیَّاکَ نَستَعِین ]

💢پس از سلطان یا آن ظالم یا از آن فتنه هیچ آسیبی به او نمی رسد و اگر دزد یا درنده ای سر راه او را بگیرد،

به سلامت می گذرد و این معنی مکررا تجربه شده است.

2731

اَلْقَوِيُّ توانا و نيرومند

اگر شخص كم همت اين اسم را بخواند، با همت گردد؛ اگر كم زور بخواند، زورمند گردد؛ اگر مظلوم با غرض مغلوب كردن ظالم بخواند، بر ظالم غالب مي شود.

اَلتَّوَّابُ بسيار زود توبه قبول كننده

1) اگر كسي پس از نماز اشراق 360 مرتبه اين اسم را ذكر كند توفيق توبه يابد.

2) اگر بر ظالم ده مرتبه بخواند از شرّ او رهايي مي يابد.

علقمه بخون با معنی  

عقلمه رو میشه واسه رقیب هم خوند؟؟ یبار؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2738
ممنونم میشه بگید به چه صورتی بخونم روزی چند بار و برای چند روز؟

اول سرچ کن فایلشو بالا بیار خودشو بخون معنیشو بخون چقد قشنگه و چجوری خدا ظالمارو نفرین کرده  . معمولا چله میگیرن مثلا چهل روز با چهل تا زبارت عاشورا 

یعنی یدونه زیارت عاشوراپشت سرشم علقمه بخون 

من خودم روزی پنج تا خوندم تا چهل روز 

تموم بدیارو ازت دفع میکنه 

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }
عقلمه رو میشه واسه رقیب هم خوند؟؟ یبار؟ 

چه رقیبی منظورته  ؟؟  میشه بیشتر توضیح بدی 

رقیب کاری  یا بحث خیانته ؟ 

چه رقیبی منظورته  ؟؟  میشه بیشتر توضیح بدی  رقیب کاری  یا بحث خیانته ؟

رقیب عشقی که وسط رابطمون اومد و خراب کرد

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
رقیب عشقی که وسط رابطمون اومد و خراب کرد

سوره کوثر بخون روزی ۱۰۱  درخواست بده ی پیجی بهت بدم خیلی ختم توشه اگ اینستا داری برو نگاش کن 

سوره کوثر بخون روزی ۱۰۱  درخواست بده ی پیجی بهت بدم خیلی ختم توشه اگ اینستا داری برو نگاش کن&nb ...

باسه

سوره کوثر بخون روزی ۱۰۱  درخواست بده ی پیجی بهت بدم خیلی ختم توشه اگ اینستا داری برو نگاش کن&nb ...

چله باید بگیریم؟؟ 

من شنیدم یبار هم باید ۹ تا کوثر خوند

2706