2737
2739

۸ ماه ازدپاج کردیم با بدبختی منو آورده مسافرت شمال امروز قرار بود برگردیم تهران دیروز تو بالکن هتل نشسته بودیم دختر اتاق بغلیمون اومد از جلومون رد بشه شوهرم خیلی نگاش کرد منم بهش گفنم خیلی چشم چرونی،بعدم رفتم تو هتل غروبم کلی مشروب خورده بود مشروب میخوره زود میخوابه منم دیدم می‌خواد بخوابه دوباره رفتم تو بالکن،حرومزاده دیدم اومد جلو همه محکم زد تو سرم ۲ بار تازه اومدیم تو اتاق هتل بیشتر میخواست بزنه که من رفتم دستوشیی در بستم تا ۲ ساعت اون تو موندم تازه طلبکارم هست میگه بدار بریم تهران طلاقت میدم خسته شدم از دستش نمیدونم چیکار کنم هروقت میگم بالا چشمت ابرو فقط میزنه اونم‌محکم تو سرمم میزنه 

ببین از من میشنوی همین اول راه جدا شو 

درست بشو نیست بدتر میشه و بهتر نمیشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
این مرد نیست. خاک تو سرش زورش به زن رسیده 

بعضی مردا از بس خودشون از پدر و مادر کتک خوردن و زورشون نرسیده تو دلشون جمع شده متاهل میشن سر  زن طفلی خالی میکنن عقده هاشونو 

شوهر سابق منم همین بود خاک بر سر 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
بعضی مردا از بس خودشون از پدر و مادر کتک خوردن و زورشون نرسیده تو دلشون جمع شده متاهل میشن سر   ...

شما کار خوبی کردید جدا شدید ازش پس. 

اره دقیقاً همون طوری.  بدبختن. بخدا

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
خوانوادت هم میدونن همیشه کتکت میزنه؟ 

نه نمیدونن تازه یه بار مچشو گرفتم خدا میدونه چقد کتک خوردم کخ صبحش بیدار شدم کل بدنم کبود بود درد میکرد تازه طلبکار بود مثل الان میگفت الان زنگ میزنم مادرت خستم کردی خیلی بهم گیر میدی دیشبم بار همین بود کتکم زده مشروب خورده فحشم داده اخرشم میکه الان زنک میزنم مادر پدرت خستم کردی اخرشم قیافه اون میگیره میگه بریم تهران طلاقت میدم ،اینم بگم من ازدپاج دومم تو ازدواج اولم خانوادم حیلی ادیت شدن چه برای طلاقم چه عروسی اونا الان فکر میکنن من خوشبختم 

شما کار خوبی کردید جدا شدید ازش پس.  اره دقیقاً همون طوری.  بدبختن. بخدا

خدا کنه استارتر اشتباه منو نکنه همین اول راه جدا بشه و جوونیشو هدر نده و چند سال نشینه به پای یه خائن 

بعضی مردا از بس خودشون از پدر و مادر کتک خوردن و زورشون نرسیده تو دلشون جمع شده متاهل میشن سر   ...

منم ازدپاج دومم ازدواج اولمم همین بود کتک میخوردم ولی نه در حد این خدایی انقدر نمیزد منو ،مثلا شوهر اولم اصلا سرکار نمیرفت پول نمیداد ولی باز این پولداره خرجی میده ولی به حاش همش مشروب میخوره وقتی ام میگم نخور میگه باشه ولی میره سرکار میخوره بهم نمیگه یعنی ازم مخفی میکنه کتکشم کخ نگم خیلی بد جایی میزنه محکم میزنه تو سرم یعنی اصلا حتی نمیگه خدایی نکرده شاید مردم اصلا براش مهم نیست 

نه نمیدونن تازه یه بار مچشو گرفتم خدا میدونه چقد کتک خوردم کخ صبحش بیدار شدم کل بدنم کبود بود درد می ...

پس همسرت از همین قضیه ازدواج دومته ک سو استفاده میکنه

کوتاه نیا فکر میکنه همه درها ب روت بستس و ازدواج باهاش راه حل اخرته

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
خدا کنه استارتر اشتباه منو نکنه همین اول راه جدا بشه و جوونیشو هدر نده و چند سال نشینه به پای یه خائ ...

دقیقا درست میگید. جدا بشه. خدا کریمه شاید یک فرد خوب نصیب این خانم شد 🙂 خیلی ها بودن از ازدواج دومشون موفق شدن

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
2706