2737
2739

سلام بچه ها من ده ساله ازدواج کردم یه پسر ۸ ساله دارم

با شوهرم مثل هم خونه ایم

بدون خودش نباید جایی برم

فقط کارای روتین خونه رو انجام میدم 

و بهم نیش وکنایه میرنه گاهی تا اعتراض کنم میگه طلاق

برای بعد طلاق هم هیچ راهکاری ندارم

شغل ندارم

اگه با بچه م برم خونه ی پدری باید کلا با داداشم وپدر ومادرم زندگی کنم احساس سر بار بودن دارم تو اون شلوغی و کار هم نمی تونم پیدا کنم

مونده م کجا برام بهتره 

شما باشید چی کار می کنید؟

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
بیا تاپیک یکی مونده به آخرم  یکیو معرفی کردن به من کمک کنه . مشکلمون مشابه . شاید به درد تو هم ...

مرسی

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا مثل هم خونه اید از کی باهم سرد شدید این میشه طلاق عاطفی 

اره کلا باید با بچه جلو چشمش نباشیم سه سالی میشه 

قبلشم خیلی دوسم نداشت

2740
بنظرم برو یه حرفه یاد بگیر که بتونی درآمد داشته باشی مثل آرایشگری کاشت مژه و ناخن و.....بعد اقدام کن ...

نمیزاره از خونه بدون خودش برم بیرون

اگه شرایطشو داری با مشاور صحبت کن حتی شده مشاور های آنلاین

اگه شرایطشو داری کار پیدا کن حتی شده کار در منزل

اگه نمیتونی کار مناسب پیدا کنی بشین یه مهارت یاد بگیر که بشه ازش درآمد کسب کرد و آینده دار باشه مثل طراحی سایت، برنامه نویسی و ...

اگه مهارتهایی که گفتم سخت میاد به نظرت، برو کار هنری مثل خیاطی، آرایشگری و ... یاد بگیر

از همه مهمتررررر

روی رابطه با شوهرت سرمایه‌گذاری کن

ترمیم کردن یک رابطه‌ی سرد شده خیلی خیلی سالم تر از خراب کردنشه، توی طلاق هم خودت شدیدا آسیب میبینی هم پسر گلت

ببین ایراد رابطه از کجاست؛ یه کم گرم تر با شوهرت رفتار کن مطمئن باش حتی اگه هفته‌ی اول سخت باشه بعدش عادت میشه

اگه شرایطشو داری با مشاور صحبت کن حتی شده مشاور های آنلاین اگه شرایطشو داری کار پیدا کن حتی شده کار ...

کلا ازم بدش نیاد

نمی دونم شاید چون خیلی خشکل نیستم

آخه من که اصلا حاضر جواب نیستم 

کل کارای خونه وهمسرداریم به موقعه نمی دونم چشه

قبلا یه دوست  دختر داشته اونو خیلی دوست داشته الان دختره چند ساله متاهله میتونه به خاطر اون باشه

2706