2733
2734
عنوان

خانوما.....آقا هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 75 پست

بعضیا به خاطر این اینکارا رو میکنن چون مردا معمولا دنبال چنین زنایی هستن 

یا وقتی یه زن با شوهرش میره بیرون شوهرش به جای اینکه حواسش به زنش باشه به زنای دیگس

و همچنین عدم اعتماد بنفس که بازم ريشش بر میگرده به رفتار مرد

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عدم اعتماد به نفس

بعضیا هم رفع یه سری نواقص

البته تو کشور ما خیلی افراطی شده

هم پسرا عقلشون به چشمشونه همم خانوما به جای فکر کردن به پیشرفت های خودشون بیشتر به ظاهر اهمیت میدن 

بعدشم کاشت مژه و... اصلا ربطی به بهداشت نداره

من یه همکلاسی دارم هر روز آرایش میکنه،کاشت ناخن،یه مدل لباس ولی بوی عرقش خفه میکنه همه رو

حتی بوی کفشش واقعا خفه میکنه🤢🤢

بنظرم به جای زیبایی به بهداشت رسیدگی کنن خیلی بهتره تا بقیه هم راحت بتونن نفس بکشن😑😑😑

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2731

نمیشه از طرف همه ی زن ها صحبت کرد خیلیا هستن که بله به خاطر جلب توجه یک سری کارها رو انجام میدن اما برخی هم نه اینطوری نیستن 

دلیل تمام این ها به کودکی یک فرد بر میگرده وقتی یک دختر کمبود حضور پدر رو حس کنه وقتی بزرگ میشه ترحم یک مرد رو میخواد حالا به هر قیمتی، از نظر من تمام این ها برمیگرده به تربیت وپدر مادر

2738
نمیدونم  چون هیچ عمل زیبایی ندارم . به خودم رسیدن دوس دارم ولی مصنوعی بودن رو دوس ندارم .م ...

خب همین

خیلی خوبه

اما زیاده روی دلیلش چیه

مصنوعی بودن دلیلش چیه

کاربر آقا 

من رفتم مسافرت و اونجا متوجه عمق فاجعه شدم ، تعداد افراد نچرال واقعا کمتر از کسایی بود که عمل زیبایی کرده بودن ،

اکثرا بینی عمل ،انواع ژل ،مژه و ناخت کاشت ،مو کراتین ،

تو ساحل اکثرا ارایش های خیلی زیاد ،

واقعا تبلیغات گسترده ای در جهت متنفر سازی زنها نسبت به خودشون و بدنشون در جهت سود یه عده انجام شده ، و خانم ها و حتی جدیدا اقایون را تو این باتلاق عجیب زیبایی جویی انداخته که واقعا ته نداره 

لایک نکنید ♥️اگر مردی بیا ایران و زن باش
2706