2733
2734

من هنوز نخوابیدم و خوابم خیلی نامنظمه تا شب می‌خوابم کنکوریم هستم الان یه دکتر برام آنلاین نوشت بنظرتون فایده داره برا تنظیم خواب؟چطور تاثیر میزاره اصلا تو داروخونه ها پیدا میشه؟فکر میکردم دکتر براحتی ننویسه ولی تا گفتم نوشت!!

ریتالین رو روانپزشک اوندهم بعد از اینکه شش ماه  از یه نفر رو زیر نظر می‌گیره و متوجه یه سری اختلال خاص میشه اجازه تجویز داره

خوردن ریتالین بدتر باعث کم خوابی و فعالیت بیش از حد نورون ها و در آخر مرگ نورون های مغزی میشه

باید حتما لا خانواده مشورت کنید و از پزشک درسن و حسابی نوبت و مشورت بگیرید

من به شخصه میگم دکتری که به راحتی ریتا لین تجویز کنه مثل دکتریه که له راحتی داروی سقط جنین رو تجویز میکنه

ریتالین برابر با خداحافظی با زندگی عادی

مگر در یه صورت خاص که خود پزشک برا اینو خوب بدونه که تجویز  شه که اونم گفتم بعد کلی معاینه و تحت نظر بودن تجویز میشه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریتالین رو روانپزشک اوندهم بعد از اینکه شش ماه  از یه نفر رو زیر نظر می‌گیره و متوجه یه سری اخت ...

برای بچه های بیش فعال تجویز میشه 

ریتالین اصل که پیدا نمیشه 

مشتقاتش هست  که ایرانی 

2728
برای بچه های بیش فعال تجویز میشه  ریتالین اصل که پیدا نمیشه  مشتقاتش هست  که ایرانی ...

دقیقا

اونم نه هر پیش فعالی برا یه نوع خاص

متاسفانه الان مصرف ریتالین بین دانشجوها از مصرف قند با چاییشون بیشتر شده

با اینکه میدونن خودشون دارن با دستای خودشون حکم زوال عقل رو امضا میکنن ولی باز مصرف میکنن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

والا اینو ب بچه های بیش فعال میدن نمیدونم برا شما خوب باشه یا نه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
ریتالین رو روانپزشک اوندهم بعد از اینکه شش ماه  از یه نفر رو زیر نظر می‌گیره و متوجه یه سری اخت ...

یعنی ریتالین ننوشته دروغ میگه؟نسخه الکترونیکیه از اسنپ دکتر نمیدونم متن نسخرو چجوری ببینم

2740

دکتر برام تجویز کرد منم یه چند بار خوردم،درحالی که پیش یه دکتر دیگه رفتم گفت نیازی به خوردنش نبوده یعنی دارم میگم اصلا نمیدونم خوردنش برام درست بوده یانه

ولی من که میخوردم حدود یک ساعت بعد اثرش رو میذاشت،به حدی احساس بیقراری و سرخوشی الکی و تنش داشتم که نمیتونستم بشینم یه جا درس بخونم و همش یه کاری باید میکردم و حرف میزدم بعد از ۳ ،۴ ساعت هم دوباره خوابم میگرفت

دیگه هم نخوردم ازش فعلا

میخوام فقط چند بار مصرف کنم 

ریتالین یه جور اعتیاد ایجاد میکنه که دیگه خود به خود میل به مصرف دارید

من دخترم ۷سالشه اصلا توجه و تمرکزم نداره

سال دیگه هم باید باز بره اول دکتر بهش ریتالین داده یکی صبح یکی عصر برا درسهاش من فقط صبح قبل مدرسه بهش میدم

خیلی دلم میخواد همون یکی را هم ندم 

باتوجه ب اینکه سال دیگه هم تکرار پایه هست بدم یا نه؟

2706