2733
2739
عنوان

بیاید خوابمو تعریف کنم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 38 پست
این درس با ما چیکار میکنه اخه😂

همینو بگو🤣🤣

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب خواب جنس مونث چپ یعنی بلعکس اش هستش درست مفهوم بود😅

عزیزم لطفا گردن بگیر یا نمیگیری برو سرچ کن😂اشتباهن قکر میکنید خواب زن چپه یعنی خواب جنس مونث برعکس تعبیر میشه درصورتیکه درستش خواب ظن چپ است یعنی خوابی که با گمان همراهه اعتباری نداره...تو گوگل سرچ کن یا برو تحقیق کن

2742

ببین گوگل سیج نکن جواب همه سوالات گوگل نمیگه دوم خواب ماچیزهایی که توسرمون مغزمون درگیرکرده خواب میبنیم یعنی  جواب سوال مون من خواب دیدم سقف خونمون خراب شده دارم درستش میکنم خوابم تعبیرشدبروگوگل سیج کن برام جواب بیاربعدبهت تعبیرخواب که تعببرشده وبهت بگم 

ببین گوگل سیج نکن جواب همه سوالات گوگل نمیگه دوم خواب ماچیزهایی که توسرمون مغزمون درگیرکرده خواب میب ...

خب عزیزم این ربطی اصلا نداشت که...منم یه عمر فکر میکردم خواب زن چپه درسته اما بعد چندنفری بهم گفتن این اصطلاح اشتباهه و خواب ظن درسته...صرفا برای اطلاعات خودت اینو گفتم دیگه کاری به خواب و تعبیر و هیچی ندارم...خودمم بارها خواب دیدم و چپ نشده و دقیقا همون خواب تعبیر شده.پس هیچ چیزی صددرصدی نیست.

2740
خب عزیزم این ربطی اصلا نداشت که...منم یه عمر فکر میکردم خواب زن چپه درسته اما بعد چندنفری بهم گفتن ا ...

بیخیال ممکنه اره خواب هم تعبیربشه حالاتعبیرخواب من ازگوگل دربیارببینم درسته من تعبیرخوابم میدونستم نه ازگوگل دربیارم ازتعبیرخواب کتاب قدیمی خونده بودم میدونستم فقط کاش صدقه میدادم😔😔