2737
2734
عنوان

فیلم ترکی

67 بازدید | 7 پست

عمر گل لاله رو کسی دیده 

میشه توضیح بدید چنار و تپراک کجا آشنا شدن باهم 

یا اینکه چی به چی بود ؟

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
اره دیدم  ازدواجشون اولش سوری بود بعد عاشق هم شدن

ازدواج کدومشون 

چرا اولش سوری بود ؟

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تپراک توی شهر کوچیک زندگی میکرد ازدواج کرده بود و یه بچه کوچیک داشت که جدا میشه از شوهرش بعد تپراک یه خواهر داره به اسم حوا که عاشق یه پسر پولدار میشه تپراک هم عاشق همون بچه پولداره میشه اما درحد اینکه خوشش بیاد خلاصه دوتا خواهرا وابسته میشن این تپراک راه پیدا میکنه به خونه پسره خلاصه بعد چنار که دوست پسره هست برای یه کاری میره به خونه پسره خلاصه اونجا تپراک میبینه بهم معرفی میشن و ازدواج میکنن و تپراکو میبره باخودش استامبول و کم کم عاشق همدیگه میشن

حرفی برای بیان حالم پیدا نکردم
2731
ازدواج کدومشون  چرا اولش سوری بود ؟

چنار اول عاشق لاله بودو ازدواح کردن دختری اوردن دنیا  لاله تو یه تصادف مرد و چنار هم رفت یه شهر دیگه با توپراک سوری ازدواج کرد بخاطر اینکه دخترس بی مادر نباشه و توپراک هم از شوهرش ناراضی بود و شوهرش دادن چنار

کاربر چندسال قبلم به تاریخ عضویتم گیر ندین

خواهر تپراک هم فیلمش ادامه داره و اسمش سریالش شمیم عشق یعنی بعد اینکه تپراک میره شهر دیگه باچنار فیلم خواهرش ادامه پیدا میکنه به اسم شمیم عشق و فیلم تپراک ادامه پیدا میکنه به اسم عمر گل لاله داستان خواهرش هم خیییییییلی جذاب و غمنگیزه

چنار یه زنی داشت به اسم لاله که تصادف میکنه میمیره ولی ازش یه دختر بجا میذاره و برای اینکه یکی بالا سر دخترش باشه با تپراک ازدواج میکنه ولی خواهر لاله که اسمش شمیم هس زندگی تپراک و چنارو خراب میکنه چون عاشق چنار میشه باهاش میخوابه و ازش حامله میشه پسردار میشن ولی بازم موفق نمیشه اخرش شمیم خودشو از پرتگاه پرت میکنه پایین چون میفهمه نمیتونه هیچوقت چنارو به دست بیاره

مرسیییی

2738