2733
2739

چند روز پیش خونه مادرشوهرم بودم ، مامانمم اومد خونشون بعد بهم گفت امشب شاید با بابات بیایم خونتون گفتم باشه

بعدش ازم پرسید که مادرشوهرم اینا اومدن ؟ نمی‌خوان بیان ؟ گفتم نیومدن نمیدونم میان یا نه ( چون خانواده شوهرم وقتی روز اول عید همه رفتیم خونه پدرشوهر دیگه خونه بچه ها نمیرن رسم ندارن ، ولی مامانم اینا رسم دارن خونه بچشون هم برن ) بعد که مادر شوهرم اومد از ش پرسید نمیرین خونه فلانی 

مادرشوهرم گفت نمیدونم اگه یه مهمونی بگیرن میریم 

( چون معمولا هر چند وقتی یکبار دورهمی میگیرم همه رو دعوت میکنم )

من فکر نمیکردم منتظر  باشن مهمونی بگیریم 

حالا قراره یه مهمونی بگیریم 

تصمیمات مربوط به مهمونی با منه حرف آخر رو من میزنم از غذا و روز مهمونی و اینا 

دوشنبه شب مهمونی رو میگیرم

برای غذا و دسر و اینا هم منوی زیر رو در نظر دارم بگین خوبه یا نه 👇

برای افطار : 

پنیر - گوجه- سبزی - زولبیا بامیه - خرما - ماقوت یا فرنی 

برای شام کدوم بهتره 

کباب یا بال و پاچین کبابی ؟

ترشی - سالاد - ماست - نوشابه - دوغ 

برای آخر شب :

شیرینی - سیب - پرتقال - کیوی - آجیل - شکلات - شیر موز یا شیر کاکائو 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دوشنبه ۱۳ بدره  البته روز شهادت هم هست اگه ممکنه جابه جا کن روز مهمونی رو بنداز شنبه فردا یعن ...

میدونم چون همه اونموقع میان برای همین تنها گزینه ۱۳ بدره

چرا بابا برنج هم هست یادم رفت تایپ کنم 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
افطارت پنیر اینا خوب نیس

چون کلا ۳ نفر روزه میگیرن و افطار هیچی نمیخورن جز یه چای با پنیر دیگه کلا چیزی نمیخورن 

تازه خودشون گفتن برای افطار چیزی نذار برامون

حالا خودم در نظر دارم یکم سوپ از بیرون سفارش بدم

2740
شامو قراره از بیرون بگیری ؟

آره فقط برنج رو خودم میزارم

برنج بذار برای غذا بهتره همشو کردی نونی که

یادم رفت تایپ کنم برنج هم هست 

عزیزم 

به منو افطاری سوپ یا شله اضافه کنی بهتره 

شام اگه کباب دادی خیارشور و سبزی خوردن یادت نشه 

برنامه آخر شبت خوبه شیر موز نه چون سنگینه شیر کاکائو 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
به منو افطاری سوپ یا شله اضافه کنی بهتره  شام اگه کباب دادی خیارشور و سبزی خوردن یادت نشه  ...

😘 تشکر عزیزم 

چون کلا ۳ نفر روزه میگیرن و افطار هیچی نمیخورن جز یه چای با پنیر دیگه کلا چیزی نمیخورن  تازه خ ...

درسته ولی بازم چون مهمونیه چیز بهتر بذاری بهتره عزیزم سوپ چرا خودت درست نمیکنی گرم تازه خوشمزه 

حرفی برای بیان حالم پیدا نکردم
2706