2733
2739
عنوان

رفتار با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 29 پست
بحث رفتن  با اتوبوس نیس شوهر شما  میخاد همسرش تا آخرین لحضه تعطیلی کنارش باشه خب با شوهرت ...

خونه اقوام خودم که دو روز اومد همین بیرونم من نمیبره منم آدم کم حرف منزوی هستم اونجا خیلی اذیت میشم 

چه کنار بودنی خواهر ما فقط شبا کنار همیم از صبح تا شب من باید پیش مادر و خواهرش بشینم

تو میتونی ❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه اقوام خودم که دو روز اومد همین بیرونم من نمیبره منم آدم کم حرف منزوی هستم اونجا خیلی اذیت میشم& ...

همینارو بهش بگو بگو منو اوردی خودت میری دور دور من برای تو میام اینجا بعد  تو ولم میکنی بهش توضیح بده ،،منم خونه مادرشوهرم با اینکه خونه عموم بود معذب بودم هفته ایی ۱بار خیلیی اصرار میکردن ۲بار میرفتم توهم حق داری عزیزم

همینارو بهش بگو بگو منو اوردی خودت میری دور دور من برای تو میام اینجا بعد  تو ولم میکنی بهش توض ...

خونه ما تهران خونه شوهرم یه شهر دیگه چهار ساعت فاصله داره تو این چند روز هم یا رفتیم عید دیدنی یا مهمونی یا میخوابید کلا از صبح تا شب با من حرف نمیزنه کنارم نمیشینه

تو میتونی ❣️
2731
خونه ما تهران خونه شوهرم یه شهر دیگه چهار ساعت فاصله داره تو این چند روز هم یا رفتیم عید دیدنی یا مه ...

چقد موقعیتت مث نامزدیه منه...منم رفتم شهرستان شوهرم عین شوهر تو رفتار میکرد...واای دق کردم تا عید تموم شه اه اه 

خسته از زندگی .....
2740
خونه ما تهران خونه شوهرم یه شهر دیگه چهار ساعت فاصله داره تو این چند روز هم یا رفتیم عید دیدنی یا مه ...

وقتی باهات حرف نمیزنه کنارت نمیشینه برا چی میخاد بمونی ؟؟ فازش چیه ؟ مثلا میخاد بگه من  سیاست دارم یا چی 

خونه اقوام خودم که دو روز اومد همین بیرونم من نمیبره منم آدم کم حرف منزوی هستم اونجا خیلی اذیت میشم& ...

وایی منم مثل توام حالا میگفتم اشکال نداره زودتر عروسی می کنیم ولی زد یکی فوت شد عروسی ام عقب افتاد و شوهری که دیگه بدون من نمیمونه زودتر عروسی کنید

2706