2733
2734

ما تو خانوادمون هممون لاغریم یجور ارثیه ولی من دوس دارم صورتم و بدنم یکم پر بشه وزنم 49 قدم 155 دوست دارم حداقل بشم 60 اینا قرصی چیزی برا چاقی چی خوبه و اینم بگم من قبلا 52 بودم الان زیاد غذا اینا نمیخورم کلا اشتها غذا خوردن ندارم برا این لاغر شدم... چون میگم 60 که من با اینکه 52 کیلیو بودم اندامم مثل 45 کیلو ها بود خیلی لاغر دیده میشدم و دلیلشو نمیدونم چرا اینجوریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص لاغری توش شیشه هست چاقی رو نمی دانم بهتره نخوری  بجاش برو باشگاه بگو می‌خوام چاق شم بهت بر ...

رفتم باشگاه همشون چاق بودن اونقدر مسخرم کردن پشیمون شدم ولی من واقعا با اینجور چیزا چاق نمیشم خیلی امتحان کردم چون یجور ارثیه هممون لاغریم 

2728

اگه چیزی پیدا کردی خوش حال میشم به منم بگی...مطمئینم از تو بدترم     روزی یه وعده غذا میخورم...بعضی روزا هم نمیخورم دوست دارم برم دکتر تغذیه...

غذامو از دیشب گرفتم لب نزدم هنوز همش دارم آهنگ گوش میدم و به کارام میرسم     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2740
اهاا مرسیی😂

قربونت

اها اینم گفتن ک حلوا شکری ،شیر موز هم به عنوان میان وعده خوبه برا چاقی

خلاصه تا میتونی بخور فقط

من خودم بخاطر روزه کرفتن خیلی لاغر شدم باید همینا رو در پیش بگیرم تا برگردم یه وزن سابقم

🥰
منمم دقیقاا اینجوری شدمم😐😐😂

شمارو نمیدونم ولی از وقتی معتاد فضای مجازی و یک سری دغدغه های ذهنی شدم این اتفاق برام افتاد...واقعا نیاز به یه معجزه توی این مسئله دارم...

امیدوارم شما در حد من نباشید...دیگه دارم به مرحله فتوسنتز میرسم     اگه خورد و خوراکتون خوبه و حداقل یکی دو وعده رو میخورین سعی کنید حتما به فکر بیوفتین و سعی کنید 3 وعده رو کامل بخورید...چون هرچی بیشتر نخورین روده هاتون کوچیک تر میشه و کم اشتها تر میشین...

راهش اینه سعی کنید حتی اجبار 3 وعده رو بخورین حتی اگه مجبور باشید بزور باشه و یا تقریبا سبک باشه...

(از سایت تغذیه پرسیدم)

علاوه بر این سعی کنید خواب و ورزش اتونم داشته باشید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...