2737
2739
عنوان

شوهرم از دیروز باهام قهر کرده

709 بازدید | 25 پست

ده ساله هر بار که با هم میریم بیرون هر زن خوشگل و خوشتیپ میبینه تعریف می‌کنه ازش منم مثل هر خانمی طبیعتا ناراحت میشدم ولی به روی خودم نمیاوردم و بحث نمی‌کردم باهاش حالا دیروز یه زن و شوهر دید هم زنده خوشگل بود هم شوهرش خوشتیپ بود اینم مثل هر دفعه شروع کرد از زنه تعریف کردن منم برا اولین بار گفتم نگا شوهرشم چه خوشتیپه چون خواستم حس منو تجربه کنه و پشیمون نیستم از این حرکتم حالا از دیروز ول کن نیست رفته تو قیافه که تو چرا اینو گفتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو چون فکر میکردم این مسأله از نظر تو مسأله خاصی نیست و جای ناراحتی نداره گفتم 

اصلا فکرشم نمی‌کردم ناراحت بشی چون خودت دقیقا در مورد همین موضوع صحبت کردی

اگر این موضوع از نظرت درست نیست باشه من به خواسته ت احترام میذارم و دیگه مطرح نمیکنم

ولی ازت انتظار دارم خودت هم دیگه نگی چون نمیشه همون رفتاری رو از من بخوای که خودت رعایت نمیکنی 

یه طوری حرف بزن که انگار نه انگار انتقام گرفتی یه جوری بگو انگار فکر میکردی داری یه مکالمه معمولی رو پیش می‌بری 

اینطوری بهش نشون نمیدی حساسی روی این موضوع ولی مرز رفتاری هم مشخص می‌کنی  

2740
والا زورشون داره خودشون این حرفو بشنون خودخواه به تمام معنا 

همینو بگو از این ب بعد تعریف کرد از خانوما توام از ی اقا تعریف کن بزا بفهمه چ حس بدیه😁

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
بهش بگو چون فکر میکردم این مسأله از نظر تو مسأله خاصی نیست و جای ناراحتی نداره گفتم  اصلا فکرش ...

آخه خودش همیشه می‌گفت تو نباید از مرد دیگه ایی تعریف کنی 

2706