2733
2739
عنوان

امروز روز تولدم هست 🌷

71 بازدید | 6 پست

دیروز تازه از مسافرت برگشته بودیم مهمون از یه شهر دیگه برامون رسیده بود با هم رفتیم بازار شهرمون دم طلافروشی اونها هم بودن شوهرم یه انگشتر سبک انتخاب کرد کلا یه گرم هم نمیشد برام خرید گفت هم کادو تولد هم روز زن که نگرفتم برات بوضوح دیدم اخم‌های زن فامیلمون رفت تو هم کلا انگشتره شد سه ملیون 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شوهرم میگه اشتباه کردم کاش جلو اون هیچی نخریده بودم با شوهرش بحثش شد شوهرمم تو مغازه کفش فروشی هر چی گفت یه کفش بردار من حساب میکنم قبول نکرد 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2731

تولدت مبارک عزیزم سال خوبی داشته باشی

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
حالا شوهرم میگه اشتباه کردم کاش جلو اون هیچی نخریده بودم با شوهرش بحثش شد شوهرمم تو مغازه کفش فروشی ...

آره بهتره اینکارا رو جلوی کسی انجام ندین

خانوم فامیل چه بی جنبه بود