2733
2734
عنوان

کلاهبرداری و حق خوری ازتون شده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 21 پست
اره شده سال ۹۸.کلی دادگاه وبعد ۴سال هنوزم به پولم نرسیدم.با این که به مرحله اجرا رسیده

دقیقا شکایت هم کنه آدم این دوندگی های دادگاهی خودش بیشتر از اون پول خورده شده ضرر میزنه 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
دقیقا شکایت هم کنه آدم این دوندگی های دادگاهی خودش بیشتر از اون پول خورده شده ضرر میزنه 

نه خرجش خیلی کمتر بود برام.ولی پول ۹۸دیگه ارزشش خیلی پایین اومده.

البته اونم راه داره.وبازم دوندگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعلی دقیقا عزیزم چون طرف رو نمیشناسی اما وقتی می شناسی خیلی زخم عمیقی میشه پول قرض دادن تو این زمونه ...

نه نمیشه گفت فایده نداره چون من و شوهرم به خیلیا قرض دادیک مه آدمای امینی بودن و بدون هیچ دغدغه و مدرکی ازشون گرفتیم مثلا برادر شوهرم یا یکی از دوستای همسرم خیلی خوش حسابن  و اصلا اخلاقی نیست که آدم به این آدما قرض نده ولی بعضیاام هستن وقتی بهشون پول میدی انگار وقتی میخوان پس بدن داری ازشون پول زور میگیری من خودم چند وقت پیش یه تاپیک زدم مثل تاپیک شما و خودم ۵ماهه شب و روزم شده فکر کردن به این پولی که قرض دادم و به خاطر اتفاقات بعدش هزار بار خودمو لعنت کزدم 

2728

بارها بارها بارها ،حکم جلب یه نفر هم داشتیم کاری نتونستیم بکنیم ،وهمه جمع شده تو دلمون ،شده موهای سفید سرمون ،چروک های ریز صورتمون

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
نه نمیشه گفت فایده نداره چون من و شوهرم به خیلیا قرض دادیک مه آدمای امینی بودن و بدون هیچ دغدغه و مد ...

بعله دقیقا بعضی آدم ها جنبه قرض دادن ندارن اما از طرفی بعضی ها خیلی خوش حساب و آدم حسابی هستند به موقع بدهکاری هارو پس میدن .نه عزیزم تقصیر شما نیست 

بارها بارها بارها ،حکم جلب یه نفر هم داشتیم کاری نتونستیم بکنیم ،وهمه جمع شده تو دلمون ،شده موهای سف ...

بلا ازتون دور عزیزم .متاسفانه نمیدونم چرا همه افراد پشت این بی وجدان ها در میان