2737
2734
عنوان

دلم میخواد ازدواج کنم

228 بازدید | 12 پست

بابا من دارم دیوونه میشم۳۲ سالمه دلم میخواد ازدواج کنم خانواده ام ایزوله ان و با هیچکسی ارتباط نداریم وضعیت مالیمون متوسط رو به بالاست و قیافه ام معمولیه. آخه این چه وضعیه😞 میترسم تنهایی بمیرم شهرداری بیاد جسدمو جمع کنه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله بختت باز شه یه آدم با اصالت درست حسابی ....ولی اینو بدون تنهاموندن خیلی بهتر از انتخاب آدم اشتباهه

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2740
یعنی با دو طرف قطع رابطه ایم هیچکسی رو نداریم

الان اکثر خانواده ها با فامیل ارتباط ندارن خیلی کم پیش میاد فامیل واسطه ازدواج بشه خودت دست به کار شو برو تو اجتماع با همه مهربون وخیر خواه باش دعوایی وخود خواه نباش تو خیریه فعالیت کن تا سرنوشتت تغییر کنه

منم مجزذم دیگه خسته شدم دید اطرافیانم اذیتم میکنه 

بخدا هر روز هم از یکی خوشم میاد 😅خیلی تنوع طلب شدم .شاید خدا دیده من اینجوریم هیچ کس اوکی نمیکنه برام 

تمام غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد                «خدایا میدانم که می بینی »

شما سخت گیری وگرنه زبادن کسایی که بخوان شما و خودشون  از تنهاایی در بیارن😂

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉