2733
2734
عنوان

اسم رل توی بیو

115 بازدید | 15 پست

دوستان دختر و پسری که رلن ، دختره توی بیو اسم پسره رو همراه با قلب و حلقه گذاشته     اینجوری ، ولی پسره فقط اسمو با یه قلب گذاشته  ، علت این کار پسره چیه؟!!! معنی خاصی داره یا مهم نیست؟! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم گذاشته دیگه اینش مهم نیس    

منظور خاصی که نداره😂

ولی خدایش کار جالبی نیست متاهل باشی یه حرفی 

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

چه معنی میخواد داشته باشه دختر جو گرفته حلقه گذاشته پسره خیلی عادی قلب گذاشته

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
2740
چرا باید یه نفر سوم بره و این بیو ها رو در این حد چک کنه اینو بگو 

😄😄😄😄

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
2706