2737
2734
من تحقیق کردم درست نیست  اگر قصد ریمو دارید با شماره ۰۹۶۴۰ تماس بگیرین و بپرسین تا زمانی که ری ...

عزیزم من حدودا ده روزه زدم، فک کنم باید در اولین فرصت ریموو کنم، وگرنه معمولا ریمو رو کلا یک ماه بعد انجام میدن

عزیزم من حدودا ده روزه زدم، فک کنم باید در اولین فرصت ریموو کنم، وگرنه معمولا ریمو رو کلا یک ماه بعد ...

بله بله  دراولین فرصت انجام بدین عزیزم 

موفق و عاقبت به خیر باشید   

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بندش نه انگاری یادمون رفته قضاوت کار خداست من خودم کاشت دارم ...

از جانب خدا پیغامی اومده برات خصوصی که "خدا قبول میکنه"؟

استعفرالله پیامبر جدید هستی؟!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
اره من خودم چند روزه زدم خیلی اعصابم خرابه نمی‌دونستم درسته یا ن 

درست نیست عزیزم اگه به نماز و غسل و وضو اعتقاد دارین مطمئن باشین هیچ کدومش قبول نیست

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
تو با لاک نماز بخونی خدا قبول میکنه ولی بندش نه انگاری یادمون رفته قضاوت کار خداست من خودم کاشت دارم ...

چی میگی بنده خدا . نماز خودت که قبول نیست چرا برا بقیه گردن خودت میندازی 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2738

خدا اگه می‌خاست قبول کنه حکم شرعی نمیداد که فلان کارو کنید میگف هرکار دلتون میخاد بکنید

خواهش میکنم خودتو گول نزن شما که نماز میخونی حیفه اخه اینجوری قبول نباشه 🥹🥹🥹

خنثی

😂😂عزیز قضاوت نکردیم! یه مسئله شرعی گفتیم که قانون همون خداس این که قضاوت نیست😁

از جانب خدا پیغامی اومده برات خصوصی که "خدا قبول میکنه"؟ استعفرالله پیامبر جدید هستی؟!

👌🏻😅عالی بود

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
خدا اگه می‌خاست قبول کنه حکم شرعی نمیداد که فلان کارو کنید میگف هرکار دلتون میخاد بکنید خواهش میکنم ...

👌🏻

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
2706