2737
2734

بعد شروع میکنن از کار های خونه جهاز میزارن بعدسم عکس من و اقایی شروع میشه

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من خودم تا زمانی که مجرد بودم بیرون کار پیدا میکردم بعد اینکه عقد کردم شرکتمون تسویم کرد چون حتما باید مجرد باشی

الانم دارم دنبال کار میگردم  اکثره جاها زده مجرد به نظر من یه دلیلش این میتونه باشه

دقیقا امروز ب شوهرم میگم ما ک بلد نیستیم تولید محتوا کنیم بیا یه بچه بیاریم عکس و فیلماشو بذاریم بلا.گر بشیم 🤣🤣 والا هرکی یه شوهر ، یه بچه ، یه مادر شوهر ، یه مادر بزرگ .هرکی دست یه نفرو گرفته آورده وسط بلاگ.ر شدن 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
وایی اره  زیر هر پستم ط تمام منی🫀  وایی خدا😂😂🥴

😂😂😂😂دیقاااا

خیلی سمن😂😂

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2706