2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

متولد ۶۷ میشناسم داماد داره 😑

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2742
این خوبه من یکی رو میشناسم مامانه متولد ۷۳ هست دخترشو شوهر داده تابستون هم عروسیشون هست  نهایت ...

نگووو مگه بچه اش چندسالشه...

خاطرم نیست تو ازبارانی!یاکه ازنسل نسیم.هرکه هستی گذرانیست،هوایت،بویت.......
2738
نگم به تو چه  بگم شما دخالت نکن

ن بگو خودم حلش میکنم 

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
😐😐 شتتتتت ب نظرم اینحوزی حوب نیس اصلا

نه خوب نیست .

ادم ازدواج میکنه کلی مسولیت و زندگی میاد به دوشش ..حالا این وسط داماد و عروس دار هم بشه که دیگه هیچی 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
عادیه که برای ما. مامان منم متولد ۶۳ هستش الان داماد و نوه داره . زن بابای همسرمم ۳ سال از مادرم کوچ ...

واقعا؟؟ اخه نوه ب ادم حس پیری میده و ادم باید یکم مسن باشه اینحوری شکسته تر میشن

2706