2737
2739
عنوان

ما را به دعا کاش نسازند فراموش

49 بازدید | 5 پست

رندان سحر خیز که صاحب نظرانان

دوستان دعا کنید به آرامش برسم حاجت دلم بر آورده بشه 

به حرمت این ماه و ساعت و ثانیه های عزیز و ملکوتی

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 

امضات😍💓

دعای امام حسین سیدالشهدا بدرقه زندگیت باشه ان شاءالله 🤲

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ان شا الله سال دیگه همین موقع درباره  انواع شیر خشک و  رفع افسردگی بعد از زایمان حرف بزنی 📿🤲🤲🤲🤲🤲 سوره یونسو بخون  برای منم دعا کن   دلم خیییییلییییی   خیییییلی تاریک شده  بچهامو ول کردم   زندگیم رو هواس    شوهرم دنبال عیش و پول و هوس     خانوادمم ک  یک ریز منو زخم زبون میزنن فردا ام ک برادر دیوم بیاد سراغم ک چرا  قهر امدی گمشو و فلان 😢💔✋🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات😍💓 دعای امام حسین سیدالشهدا بدرقه زندگیت باشه ان شاءالله 🤲 اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل ...

ممنونم عزززززیزززززم انشاالله شمام بحق همین شب‌های قدر عاقبت بخیر بشید 

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
2731
ان شا الله سال دیگه همین موقع درباره  انواع شیر خشک و  رفع افسردگی بعد از زایمان حرف بزنی ...

سلام عزیزم ممنونم انشاالله شمام بحق این شب‌های عزیز و باعظمت به بهترین هایی ک خیر و صلاح شماست برسید