2733
2739

در قدم اول پشیمانی از ته دل

و در قدم دوم ترک این کارها و شروع به جبران 

البته همشو یهویی نمیشه جبران کرد ولی کم کم میشه 

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی❤تو تاپیکای تعیین جنسیت تگم کنین حرفه ایم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حق کسی رو نخورده باشی و حق الناسی به گردنت نباشه همینکه بگی خدایا ببخش و دیگه تکرار نمیشه نه تنها بخشیده میشه بلکه همشون تبدیل به ثواب میشه .

البته باید قضای روزه ونماز ادا بشه

مرنج و مرنجان
2731

از همین الان شروع کن همش اسغفار ورد زبونت باشه اینم بگم خداا خیلییییی مهربونه بیشتر از اونی که تصور کنی 

ان الله یحب التائبین 

خدا توبه کنندگان رو دوست داره باید از ته دلت توبه کنی 

فردا ساعت۴بیدار شو سحری بخور وضو بگیر یه نماز بخون وبا یه سجده از تموم دلت ازخدا بخاه گناه هاتو ببخشه خیلیییی سبک میشی خدا خیلی مهربونه دوست داره که این فکر توبه رو گذاشت توسرت

2738
از همین الان شروع کن همش اسغفار ورد زبونت باشه اینم بگم خداا خیلییییی مهربونه بیشتر از اونی که تصور ...

میدونم بنده بدی بودم براش میدونم بارم دوسم داره همش میگم خدایا داشتیم مگه من بنده ات نیستم کلا چیز میگم ناشکری میکنم 

میدونم بنده بدی بودم براش میدونم بارم دوسم داره همش میگم خدایا داشتیم مگه من بنده ات نیستم کلا چیز م ...

از همین الان شروع کن عزیزم 

بگو الحمدلله برای همه چی برای همه ی نعمت هام خدا خالق تموم مهربونیاست عاشق بنده هاشه 

همین که پشیمونی خودش خیلیه💙💙

خوش اومدین سر سفره رحمت، مغفرت و اجابت خدا!

در توبه و مهربانی و بخشش خدا همیشه برای بنده اش بازه.

شخص توبه کننده محبوب خداست.

بسم الله الرحمان الرحیم.

خدا ارحم الراحمینه. مهربانترین مهربانانه. خدا توبه پذیر و غفوره.

خدا به بنده هاش نزدیکه و اجابتگر دعاهای ماست. خدا مهربان و دوستدار ماست.

خدا عاشق و مشتاق و منتظر ماست تا خالصانه به آغوش رحمتش برگردیم.

کارای خوبمون رو بیشتر و از گناهانمون صادقانه و خالصانه توبه و به سمت خدا برگردیم.

اونوقت خدا ما رو مشمول مغفرت و رحمت بینهایتش میفرماید.

فقط باید سعی کنیم دیگه اون گناه رو تکرار نکنیم و گذشته رو هم جبران کنیم. مثلا نمازها و روزه های قضا رو به جا بیاریم و اگه حق الناس هم بر گردنمون هست جبران کنیم.

تاپیکام رو بخونین همشون امیدبخشه و درباره توبه پذیری و رحمت واسعه خدا و مهربانی امام زمانه

این کتاب کاملا امیدبخش رو درباره رحمت و محبت و مغفرت و اجابت خدا بخونین.

جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

چگونه توبه کنیم؟

مراحل توبه در حدیث امام علی (علیه السلام):

پشیمانی قلبی نسبت به گناه اقرار به زبان و طلب بخشش خدا و عزم جدی برای ترک گناه در آینده و جبران گذشته.

از خدا و اهل بیت کمک بگیرین  و تصمیم جدی داشته باشین برای ترک گناه در آینده و جبران گذشته.

به اهل بیت متوسل بشین و ازشون بخواین برای بخشش شما دعا کنن،

اهل بیت که واسطه فیض خدا، معصوم و مقرب درگاه الهی هستن دعاشون مستجابه

و خدا شما رو میبخشه و شخص توبه کننده محبوب خداست.

کسی که خالصانه توبه میکنه مثل اینه که اصلا گناهی انجام نداده و پاک پاک میشه و دعاهاش مستجابه و محبوب درگاه خداست.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

برای تقویت معنویت و ایمان و پاسخ به سؤالات دینی:

من مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی رو به شما معرفی میکنم.

برای پرسیدن سؤالات دینی و شرعی و احکام به یکی از این روشها عمل کنین.

شماره پیامک که البته با پیامک فقط سؤالات احکام رو میتونین بپرسین.

30009640

شماره تماس و گفتگو با کارشناسان:

096400

پاسخگویی: از هشت صبح تا هشت شب، همه روزه به جز روزهای تعطیل.

با استفاده از شماره تماس 096400، علاوه بر سؤالات احکام، میتونین سؤالات اعتقادی، قرآن و حدیث، تاریخ اسلام، مسائل اخلاقی و.... رو هم بپرسین.

مشاوره اسلامی هم دارن.

و مراجعه به سایت مرکز که آدرسش اینه:

https://www.pasokhgoo.ir

این سایت هم خیلی عالیه صدها مطلب مفید دینی ازشون خوندم.

https://www.x-shobhe.com

علامه حسین انصاریان هم که بی نظیر هستن تو سایتشون هم به نظرم پاسخگویی دارن.

https://www.erfan.ir/farsi

2706