2733
2734

پسرم اختلال داره و مشکل ارتباطی داره و از طرفی تک فرزنده از طرف من تنها نوه ست و از طرف پدرش یه دختر عمه داره که با مادرش کانادا زندگی میکنن جاریم هم که بچه دار نمیشه و هم قطع رابطه ایم منظورم اینه که بچم ادمای زیادی دورو برش نداره همینجوری خیلی تنهاست من هم برنامه ای برای بچه دوم ندارم و دلایل زیادی برای این تصمیم دارم تنها چیزی که نگرانم میکنه اینده بچمه اینکه اختلال داره و مهارت کافی برای ارتباط نداره نمیتونه دوست پیدا کنه شوهرم بچه دوم میخواد ولی من موافق نیستم یعنی مسئولیت این تصمیم یه تنه روی دوش خودمه همین بیشتر نگرانم میکنه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

چون نظر خواستید میگم 

یه دونه واقعاااا کمه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر با شوهرت ارتباطت خوبه و عاشق همین یکی دیگه بیار 

در غیر این صورت نه

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2738

ببرش پارک بندازش بین بچه ها

از بچه های دیگ درخواست کن با پسرت بازی کنن

هر روز ببریش دوست پیدا میکنه حتی روزانه 

ولی ب مرور درست میشه

پافشاریم نکن روش بدتر میشه اوضاع 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋

واقعا گناه داره  غم غربت و تنهایی بزرگترین هاست. خوب یه بچه بیارید  ما پدر مادرها نگران چیزهایی هستیم که اصلا معلوم نیست و دست ما هم نیست   گناه داره هم دم رو ازش دریغ نکنید هیچ کس خ اهر و برادر و هم خون آدم نمیشه

ببرش پارک بندازش بین بچه ها از بچه های دیگ درخواست کن با پسرت بازی کنن هر روز ببریش دوست پیدا میکن ...

مددرسه میره خیلی پیشرفت کرده توی ارتباطش ولی با بچه های دیگه فرق داره

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
2706