2737
2739
عنوان

کیا گوشی شیائومی دارنننن؟

178 بازدید | 27 پست

بچه ها سلام

من گوشیمو بروز کردم نسخه هایپر او اس اومد

بعد الان وارد هر برنامه ای میشم یا حتی وقتی اثر انگشتمو اسکن نمیکنه ویبره میخوره و اینا رو مخمه

کسی میدونه چجوری میتونم کامل غیر فعالش کنم؟

گوشی سایلنت و ویبره و ایناشم خاموش ولی نمیدونم چرا بازم ویبره میزنه

اول باید الگو بزنید بعد اثر انگشت،،،داخل تنظیمات هرچه ویبره س غیر فعال کن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفتی شیائومی .بین دوراهی خریدن شیائومی و سامسونگ هستیم .اگه کسی میدونه کدوم بهتره منم راهنمایی کنید ...

شیائومی کیفیت دوربینش بهتره،،، سامسونگ پشتیبانی داره

من از دوتاش استفاده کردم راضی بودم الان سه سال شیائومی دارم هیچ مشکلی نداره

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2740
بیشتر حافظه ی داخلی و کیفیت خود گوشی برام مهمه

شیائومی یا هرگوشی خواستید بخرید سعی کنید سری اول و ساخت ویتنام باشه،،،

اجیم چندماه پیش مثل شما بود فروشنده شیائومی معرفی کرد گفت من باشم اینو بر میدارم خرید ازشم راضیه،،، 

2706