2737
2734
عنوان

با یکی رفتم تو رابطه شبیه اون یارو تو ۳۶۵روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 38 پست
کدوم فیلمع سینماییه؟ چرا همه دیدن جز من🥺

اره عزیزم یک فیلم سینمایی کاملا مناسب خانواده هست قشنگ بشین باخانواده ببین امااگه کشته شدی ویاپزتت کردن بیرون من گردن نمیگیرم🤣🤣😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ خب من خودمم از لحاظ ظاهری ولی این نه ماشین داره نه خونه ولی خوش چهرس

اعععع دارک شد که 

والا ب نظر من اون ماسیمو ب خاطر این ماسیمو شد ۵۰ درصدش ب خاطر چهره بود 

بقیه ب خاطر پوووول

2731
2740
بله عزیزم میتونی امتحان کنی تضمینی یول میدم یکی ازاین اتفاقهابرات میفته من خودم ده بار دراتاقو چک کر ...

وااای یعنی همه دیدن این فیلمه رو چرا من ندیدمش همه میگن اسمشو این برام عجیب بود

وااای یعنی همه دیدن این فیلمه رو چرا من ندیدمش همه میگن اسمشو این برام عجیب بود

والا همچین چیزخوبی نیست مستهجن هست وصحنه زیادداره کلاداستانش صحنه داره اخراش که افتضاحه دیگه قسمت یکش

کدوم فیلمع سینماییه؟ چرا همه دیدن جز من🥺

نبینی بهتره فیلم نیس بیشتر پ.ورنه

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون

احیانا مرام نیست این اقا؟؟؟

و تو هم ستاره ؟؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2706