2737
2734

کسی بخونه قبول میشه 

برام سواله 

سر کار نرفتم میتونستم تو این دو سه ماه کلی درامد داشتهه باشم 

اینهمه بخونم وقتمو بزارم 

نکنه الکی باشه 

دلم فقط به تخصصیا خوشه چون از رقبام کمی بهترم بقیش شاید هنوز اکی نباشم ی دور کردم فعلا 

بگین نظرتونو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اموزگاری ازمون دادم تخصصی افتضاح سخت بود،۱۰۰نفر میخوان و تقریبا امیدی ندارم انشاالله خدا کمکمون ک ...

جدی نکنه برا منم سخت باشه 

فقط ۱۵نفر میخان 

نکنه الکی باشه استرس دارم 

از کارم زدم استعفا دادم 

جدی نکنه برا منم سخت باشه  فقط ۱۵نفر میخان  نکنه الکی باشه استرس دارم  از کارم زدم ...

امسال عجیب سخت بود،عمومی راحت اختصاصی متوسط،تخصصی سخت

شما باز فرصت داری خیلی ریزبینانه مطالعه داشته باش من سه ماه شب و روزمو گذاشته بودم برای ازمون حالا تا نتایج بیاد ببینیم چیمیشه توکل بخدا

2740
امسال عجیب سخت بود،عمومی راحت اختصاصی متوسط،تخصصی سخت شما باز فرصت داری خیلی ریزبینانه مطالعه داشته ...

برا همه سخت بود دیدم همه میگفتن سخت بوده انشالله قبول میشی امتیازت چند شده حساب کردی خودت

برا همه سخت بود دیدم همه میگفتن سخت بوده انشالله قبول میشی امتیازت چند شده حساب کردی خودت

اره تقریبا۱۷۵ البته ممکنه بالاتر باشه با بی رحمی حساب کردم خیلی جاها بی توجهی کردم سر اشتباه کوچک غلط میزدم😢

اره تقریبا۱۷۵ البته ممکنه بالاتر باشه با بی رحمی حساب کردم خیلی جاها بی توجهی کردم سر اشتباه کوچک غل ...

امیدوارم قبول بشی 

حد نصابارو گفتن میارن پایین 

حالا نمیدونم چقد صحت داره 

2706