2733
2739

خداشاهده هروقت کپه م اومدم بذارم بابام میاد به خابم هی میگه این کار کن این پول بده فلانی فلانی مریضه برو پیشش همیشه ام از دست من ناراحته من نمیدونم چطور تو خاب پسراش نمیره واقعا دیگه نمیدونم چه کنم من خودم با قرص خابم میبره ولی تا سرم میذارم خابا شروع میشه با سردرد میپرم از خاب تا خوده صبح بیدارم جالبه که مادرم هم مرده ولی توی پنج سال شاید یبار تو خابم اومده باشه ولی بابام دم به دقه میاد معلوم نیس اون ور کاری ندارن بهش

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم به مامانبزرگم گفته دیگه نیا اونم نیومده

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2728
خواهرم به مامانبزرگم گفته دیگه نیا اونم نیومده

منم بهش گفتم بابا من خودم مریضم گفت میگم حبیب بردت دکتر حالا حبیب کیه داداش بزرگه ش که سی سال پیش مرده 

2740
حالا انجام بده چیزایی که میگه رو  شاید میخواد ارامش پیدا کنه  روحشون شاد

من با دارو خابم میبره از خاب میپرم دیگه تا صبح تو اتاقا راه میرم اخر از پادرد یه گوشع غش می کنم اول گوش می دادم هرچی میگفت دیگع حوصله م نمیکشه

منم بهش گفتم بابا من خودم مریضم گفت میگم حبیب بردت دکتر حالا حبیب کیه داداش بزرگه ش که سی سال پیش مر ...

آخی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
من با دارو خابم میبره از خاب میپرم دیگه تا صبح تو اتاقا راه میرم اخر از پادرد یه گوشع غش می کنم اول ...

براش ختم قرآنی چیزی بگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40