2733
2734
عنوان

درد مچ دست

54 بازدید | 9 پست

بچه ها من یک دفعه گاهی اوقات مچ دستم‌درد میگیره بعد خوب میشه .  بعد دوباره چند وقت بعد مثلا دو ماه بعد مچ دستم درد میگیه مثلا امروز مهمون داشتیپ دوباره درد گرفت البته درد نیست حالت مثل ضعف مچ دسته حس میکنم مچ دستم ضعف میکنه نظرتون چیه؟؟‌نگران باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمم همینجور بودم قبلنا.....چون از دستت کار نمکشی و یه سری مواد اونجا ته نشین میشن که باعث درد میشه..... یک...گرم شدن کن شبا با روغن یا چیز گرمی......مچ دست رو بگیر و ساعت گرد بچروخن و بلعکس.......۲  دستت رو ۴ طرف بکش و مچ را باز بسته کن.....ان شا الله دعا میکنم برات خوب بشی .شب بخیر

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
2728
من خودمم همینجور بودم قبلنا.....چون از دستت کار نمکشی و یه سری مواد اونجا ته نشین میشن که باعث درد م ...

متشکرم اخع همیشه نبست شاید اصلا خیلی وفت ها نداشته باشم معمولا وقتی چیز سنگینی بلند میکنم یا کار میکنم اینطوری میصم

2740