2737
2734

ارزش خوندن دارن:

دایی جان ناپلئون 

جز از کل 

سمفونی مردگان 

سال بلوا

هزار خورشید تابان 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

امین کودک کهکشانی خیلی زیباست ولی متاسفانه فکر کنم اجازه چاپ نداره و من صوتی گوش دادم ولی ارزش داره

کتابخانه نیمه شب هم قشنگه

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کتابخانه نیمه شب و خوندم . اونو کجا میتونم گیر بیارم

من تو تلگرام فایلش رو پیدا کردم یعنی رایتش جا های دیگه نگشتم چون تو تلگرام‌پیداش کردم اما شاید گوگل یا داخل castbox باشه

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟
همشونو خوندم😭😭

جان شیفته

بلندی های بادگیر

سووشون

بامداد خمار

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2738

خدمتکار رو اخیرا خوندم قشنگ بود و جذاب

بقیه کتابهای معروف هم که خوندی احتمالا من دوستشون داشتم مثل سه شنبه ها با موری، کیمیاگر، ملت عشق و دختری که رهایش کردی، دزیره و .... این‌هم خوبن

زمان اشتباه مکان اشتباه هم خوب بود تازه خوندم

یکم اسپویل کن.یعنی‌چی‌دارکه

داستانش درمورد مردی نقاشیه که اولین عشق زندگیشو به قتل میرسونه حالا این مرده تو کتاب داستان عشق و دلیل قولشو بهمون میگه

خیلی پیچیده و دارکه

2706