2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من نیمه فانتزی میخواستم  این همه هزینه این همه اذیت و کلافگی آخرشم اونی که خواستم نشد

خب منم میخواستم نیمه فانتزی بشه دیگه اصلا تغییری نکرد خب پس واسه چی هزینه کردم عمل کردم دلم میخوام یه بار دیکه عمل کنم

خب منم میخواستم نیمه فانتزی بشه دیگه اصلا تغییری نکرد خب پس واسه چی هزینه کردم عمل کردم دلم میخوام ی ...

مگه گناه کردیم من و شما هزینه کردیم دردسراشم کشیدیم بازم عمل من که میگم اگه افتادگیه خدا ازش نگذره 

شما چند وقته عمل کردی؟اخه اگه ورم باشه تا دوستان مشکلی ندارن بهرحال درست میشه ولی افتادگی باشه دیگه ...

دقیقا دوساله ببین ورم هم باعث میشه افتاده دیده بشه هم فرم اصلی بینیت مشخص نیس هنوز جانیوفتاده 

2740
مگه گناه کردیم من و شما هزینه کردیم دردسراشم کشیدیم بازم عمل من که میگم اگه افتادگیه خدا ازش نگذره&n ...

قبل عمل افتادگی وقوز داشت بینی؟؟اگه داشت خب حتما تغییر کردی الانم نیم رخت قشنگه عزیزم 

ولی واسه من هیچ تغییری نکرد اگه میدونستم لاقل میرفتم یه کارزیبایی دیگه انجام میدادم

2706