2737
2739
عنوان

خودمو دوست ندارم

107 بازدید | 21 پست

بچه ها تاپیک قبلیمو بخونید اول، بعدش عکسمو یه دقیقه میزارم اینجا و بگید حسم واقعیته؟ فقط خواهش میکنم برای خوشحال کردن من و حس خوب دادن الکی چیزی نگید🥲 

Be your own hero💜✨

زود بزار

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تو رو خدا جمع کن این ادا اطوارا رو سما زشت باشی دیگ من چیم 

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
حس میکنم صورتم درازه چشمام ریزه 🥲

اسی دوباره بزار

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
حس میکنم صورتم درازه چشمام ریزه 🥲

نگوووووو همین الان داشتم فک میکردم چ متناسبی

لبت عالیه

چشماتمممم

دماغت ک اصن اوف

نگو تروخدا

رو اعتماد ب نفست کار کن

بی شوخی زیبایی

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
2706