2737
2739

دخترخواهرم  اوتیسمه شدید داره

۱۲ سالشه

سرما خورده بود یهوو  مفش اومد  بیرون  آویزون شد بعد دهنشو باز کرد خوردش

خواهرم گفت همیشه  این  کارو  میکنه  من  اولین بار  دیدمش  حالم  بهم  خورد😭

زندگی  خواهرمو   جهنممممممم کرده  جهنممممم واقعی

همش  جیغ  میزنه  تو  آپارتمان درها رو  میکوبه  بهم  دیگه... پا میزنه  تو درها  ..خواهرمو  میزنه

یه خواهرکوچکتر داره  سالمه اونم میزنه

همسایه ها میان شکایت میکنن

دلم برا  خواهرم  کبابه  یه  لحظه  آرامش نداره😭😭😭😭

خدا چرا همچین بچه هایی رو میده😭

خدا خواهرمو  اسیر کردی

دعاکنید  خواهرم آسایش  پیداکنه

چیکارکنه از شرش

هرکی دعاش کرد  لایک کنه😭😭😭

دختر عمه منم بچه بود اینکارو میکرد🙄

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خدا بهمون صبر بده با تمام وجود خواهرتو درک میکنم یلی سخته سر و کله زدن خیلی صبر و طاقت میخاد

مغزم:جوری که باهات رفتار میکنن رفتارکن؛                  قلبم: تو همچین آدمی نیستی...!

مریضه دیگه این حرفا جیه

خواهرت باید یاد بگیره چطوری باهاش کنار بیاد اروم بشه اون بچه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706