2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم بهم بی احترامی میکنه😭

1013 بازدید | 40 پست

سلام عیدتون مبارک 

من 20 سالمه نامزدم هم 20 سالشه

اونا شهرستان زندگی میکنن فقط یه خواهر داره که اول دبیرستان هستم. ن هرچقدر میخوام محبت کنم به اینا که خودم رو تو دلشون جا کنم نمیشه که نمیشه 

مخصوصن این یه الف بچه 

کل دی ماه که امتحان نوبت اول داشت همسرم میگفت برو به خواهرم مسیج بده بگو موفق باشی امتحان خوبی داشته و... منم میگفتم و خواهرش هم با یه مرسی و ممنون ساده رد می‌کرد. یه احوال پرسی ساده از منم نمی‌کرد حتی! کلی کتاب کمک درسی خریدم براش انگار نه انگار فقط گفت مرسی! 

اسفندماه داشتم با همسرم تلفنی صحبت می‌کردم خواهرش کنارش بود همسرم بهش گفت به زنم سلام کن و بعد گوشیو گرفت سمت دهن خواهرش. خواهرش هم با لحنی تند گفت اه دارم کوفت میکنم(داشت خوراکی می‌خورد) 

منم ناراحت شدم و همون لحظه به شوهرم گلگی کردم اونم صاف گذاشتش کف دست خواهرش بعد خواهرش گفت سلام چطوری منم دیگه جوابش ندادم 

گذشت 

3 روز بعدش گفتم شا‌ید من بد حرف زدم بهش مسیج دادم گفتم سلام عزیزم چطوری این دختر سین نکرد که نکرد که نکرد آخرین بازدیدش اخیر بود همش پروفایل عوض می‌کرد حضورش حس میشد اما پی وی منو باز نکرد اصلن

و من واقعن دیگه با این دختر قطع ارتباط کردم و همسرم هم میدونست نوروز که شد گفت برو به خواهرم مسیج بده بگو عيدت مبارک و... تو رو به جون من قسم به عشقمون قسم و... گفتم باشه. 4 فروردین بهش مسیج دادم گفتم سلام عيدت مبارک چند ساعت بعدش جواب داد سلام عيد تو هم مبارک. بازم نه یه احوال پرسی نه یه چیزی 

منم بهم خیلی برخورد و پی ویش رو باز نکرده پاک کردم و مسیجش رو نخوندم اصلن 

امروز دیدم بلاکم کرده!!! به همسرم هم گفتم خواهرت بلاکم کرده اما اصلن براش مهم نبود انگار ندید مسیجم رو بحث رو عوض کرد کلن

خیلی ناراحتم تو رو خدا بگید چیکار کنم

از ته دلم میخوام تلافی کنم اما نمیدونم چطور اصلن 

منطقی ترین راه چیه از نظر شما‌؟ 

تعداد رای : 6
نظرسنجی
1
3
50%
2
0
0%
3
0
0%
4
3
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهمیت نده بهش

مهم نباشه رفتارش براتون

سلاممم من یه دخترِ 15 ساله ام با کلیی امید و آرزو🌻🌱 من درحال حاضر درگیر مشکلاتی هستم و میدونم قبل از اینکه مشکلاتم من رو از پا در بیارن من شکستشون میدم😌💘دیگران بهم میگن خیلی بیشتر از سِنت میفهمی و راستش خودمم قبولش دارم🌚همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم و تنها نباشم...ولی الان خیلی تنهام خیلی💔  تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدم و کم نیارم اینه که میدونم خدای مهربون هیچ کس رو بدون دلیل خلق نکرده و هرکس به هَدفی داره که باید پیداش کنه..🌓💞 در آخر میرسیم به همین آیه قشنگ که میگه:                   💓 أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2728
2740

ب خاطر سنش حسوده و واقعا هم بی ادب و لوس

بعدم چرا باید خودتو تو دلشون جا کنی؟؟برات مهم نباشه،ب رابطتت با همسرت بچسب بیخیال حواشی

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗

اولا برو با شوهرت صحبت کن بگو احترام منم واجبه منم جزئی از این خانوادم دوما ب خود خواهر شوهرت بگو مشکلت با من چیه بیا باهم درستش کنیم قراره ی عمر باهم رفت و آمد کنیم و.. 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست..من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...🙂

بنظرم مثل خودش رفتار کن 

بلاکش نکنیا اصلا  پیش همسرت چیزی راجبش نگو 

اگه گف تبریک گفتی توهم بپیچون

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706