2733
2739

بچه ها شما هم هر چی می‌خورید خودتونو وزن میکنید؟من واقعا وسواس گرفتم خیلی دارم اذیت میشم

از طرفی میدونم اگه رژیم بگیرم صورتم میریزه و بدتر از الانم افسرده میشم😪

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدت چنده؟

۱۶۴ ام

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2728

تاقبل زایمانم رو بله

ولی الان نه😟

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

بله 

من ۹۴ بودم بازم خودم دوست داشتم 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
خدا خیرت بده رحم کن به بدنت  به کمرت به زانوهات این وزنت کمر و زانو رو داغون می‌کنه  به ...

عزیزم رحم میکنم نیاز به نصیحت ندارم من وزنم ۷۹ کیلو بوده و توی سه ماه به این وزن رسیدم و اون هم از عوارض قرص های یه که میخورم .دایه مهربان تر از مادر نشو

من ۸۱ وزنمه قدم ۱۶۷ ناراضیم کاش ۷۰ بودم 

متعهدم به دوست داشتن تو تا ابد :)🫂 ‌‎‎‌‌‎‎‌‎‌‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‌‎‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‌‎‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‎‌‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‌‎‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‎‌‌‍‌‌‎‎‍‌‌‎‎‌️ 
عزیزم رحم میکنم نیاز به نصیحت ندارم من وزنم ۷۹ کیلو بوده و توی سه ماه به این وزن رسیدم و اون هم از ع ...

والا دیدم خیلی ذوق زده هستی گفتم از عوارضش بگم برات 

دیگه نمیدونستم اینقد بهت برمیخوره 😆😆حرف بدی هم نزدم اصلا بشو ۵۰۰ کیلو 

والا دیدم خیلی ذوق زده هستی گفتم از عوارضش بگم برات  دیگه نمیدونستم اینقد بهت برمیخوره 😆😆حرف ...

ببخشیدا ولی من ناراحت بشم وزنم کم میشه؟ نه تا دوره درمان تموم نشه و دارو درمانی بکنم تو همین وزن و حتی بالاتر میمونم

ببخشیدا ولی من ناراحت بشم وزنم کم میشه؟ نه تا دوره درمان تموم نشه و دارو درمانی بکنم تو همین وزن و ح ...

بخدا قصدم که ناراحت کردنت نبود 😣😣نمیدونستم بخاطر دارو هست شرمنده عزیزم 

ایشالا که هر مشکلی هست زود زوووود حل بشه و خدا سلامتی بده بهت 😍😍😍

اگر میدونستم بخاطر دارو هست واقعا چیزی نمی گفتم شرمنده 

2706