2737
2734
عنوان

حس میکنم زشت ترین دخترم

202 بازدید | 15 پست

اصلا نمیدونم چمه، هرجا میرم خودمو تیپمو با دخترای دیگه که اونجان مقایسه میکنم و حس میکنم از همه زشت تر و بد تیپ ترم، هرچی لباس میخرم بازم حس میکنم خوشتیپ نیستم، هربار یکی ازم عکس میگیره با خودم میگم من انقدر زشتم؟ ولی وقتی ب بقیه میگم بهم میگن خیالاتی شدی و خوشگلی ، خیلی حس بدی دارم . مدام دلم میخواد رنگ موهامو عوض کنم ژل بزنم مژه بکارم یا هرچی که عوض شم حتی ژلم زدم و حسم از بین نرفت، کسی اینجا مثل من هست؟

Be your own hero💜✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۹۹ درصد دخترای ایرانی اعتماد به نفس ندارن

واسه همینه همه عملی شدن

خدا به دادمون برسه با اینده این جامعه با این مدل ادما

البته خودمم اعتماد به تفس ندارم

این بازی ته نداره .... هیچی هم که به ما یاد ندادن!!

هیچ خبری از شعور و فرهنگ و علم و پیشرفت و شخصیت نیست

فقطططط ظواهر

هرچی هم میگذره ظاهرها زیباتر و شخصیت ها زشت تر ، بی اعتماد به نفس تر ، خدد کم بین تر و تنهاتر میشن

والا قدیما که از این خبرا هم نبود زندگیا بهتر بود ، عشقا واقعی تر بود رابطه ها قشنگ تر بود

مثلا این کارا رو میکنیم خواستنی تر شیم ولی دقیقا برعکسش میشه!!! تنهاتر میشیم ...

2740
۹۹ درصد دخترای ایرانی اعتماد به نفس ندارن واسه همینه همه عملی شدن خدا به دادمون برسه با اینده این ...

من میگم واقعا این جو بدیه که راه افتاده

مثلا دخترعموم و من یجا رفتیم کافه بعد شالمون دور گردن بود

دخترعموی منم موهاش حالت دار و خرماییه و هر چی هم شونه بزنه بازم موهاش وحشی طوره 

دو دخترا من از کنارشون رد شدم هر دو عملی و کراتینه و اینا

داشتن به دخترعموم اشاره میکردن میگفتن حداقل یه رنگ به موهاش میزد یا کراتین میکرد

من به نظرم با این وضع مردم ایران که همه چی تو ظاهره و اکثرا اعتماد به نفس ندارن و دنبال تخریب اعتماد به نفس همدیگن اون حجاب بهتر بود حداقل اون موقع فقط دماغ عمل میکردیم

الآن همه دنبال گونه و زاویه سازی و حتی پروتز سینه و باسن و حتی یزایی مثل لابیا پلاستین که جزو شخصیترین قسمتای بدنه و واقعا قابل مقایسه نیست

یه چیزبگم اعتماد به نفس آدما همش برمیگرده به خانواده هاشون

مثلا من خانوادم از بچگیم تا الان هرچی میپوشیدم یا هرچی میخریدم حتی اکه اون لباس یا وسیله ناچیز باشه در برابر بقیه یا ارزون باشه انقد ازم تعریف میکنن که خودم باورم بشه قشنگم خوشتیپم و کافی هستم

همین باعث شد من اعتماد به نفسم بالا باشه همیشه

من نمیدونم چطوری خودتونو تغییر بدید اما حداقل یاد بگیرید به اطرافتون مثلا به خواهر برادر کوچیکتر از خودتون یا بچه هاتون همیشه بگید قشنگید خوشتیپید زیبا هستن به اندازه کافی نازن

حداقل اعتماد به نفسشون بره بالا 

خودتونم همیشه به خودتون این حرفا رو بزنید شاید باورتون شد

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

حالا فک کن منم اینجوریم با این تفاوت که حالم از هرگونه عمل و ژل هم بهم میخوره😐😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     INTP
یه چیزبگم اعتماد به نفس آدما همش برمیگرده به خانواده هاشون مثلا من خانوادم از بچگیم تا الان هرچی می ...

چه عالی

من دوست داشتم بچه که بودم موهامو کج بزنم اون موقع مد بود هی میگفتن زشت میشی

و یادم نمیاد حتی تا ۱۴یا ۱۵ سالگی خودم نقشی در خرید لباس اینا داشته باشم

و اکثرا هم سلیقم تمسخر میشد واسه همین الآن واقعاااا اعتماد به نفس ندارم و اینکه واسه خریدن حتی یه تیشرتم هزار بار فکر میکنم که آیا زیباست یا نه

من میگم واقعا این جو بدیه که راه افتاده مثلا دخترعموم و من یجا رفتیم کافه بعد شالمون دور گردن بود ...

شک نکن همینه

هرچی هم بازتر مقایسه ها بیشتر

هم زن ها خودشونو باهم زیاد مقایسه میکنن

هم اقایون زناشون یا دختری که باهاشن رو دائما مقایسه میکنن

زن ها روز به روز از علم و ارتقای شخصیت و روح عقب میفتن و درگیر ظواهر میشن

اقایون هم روز به ردز تنوع طلب تر میشن

والا با این اوضاعی که درست شده نه عشق و عاشقی ها قشنگ تر شد ، نه حال ادم ها بهتر شد ، نه جامعه پیشرفت خاصی کرد ، نه زندگی ها با دوام تر شد

چه بسا همش برعکس هم شد

خیلی مونده تا برسیم

واقعا جهان سومی هستیم راه دویست سال پیش بقیه رو ما تازه شروع کردیم 

شک نکن همینه هرچی هم بازتر مقایسه ها بیشتر هم زن ها خودشونو باهم زیاد مقایسه میکنن هم اقایون زناش ...

بله دقیقا

منم واقعا با این موضوع موافقم که هر کسی خودش میتونه نوع پوششو انتخاب کنه

ولی متاسفانه مردم ما لباس ها رو بجا نمیپوشن

تو خیابون تیپ کژوال باید زد ولی لباسایی میپوشن که یا خیلی بازههه یا خیلی اسکینی

اما مشکل اصلی همون اعتماد به نفس که با این جو حتی افراد معموللی از نظر ظاهری یا حتی خوشگل احساس ناکافی بودن دارن وعمل میکنن

و جالبه پسرا عمل نمیکنن بیشتر عملا توسط دختراست

2706