2737
2734
عنوان

بچم سرطان داره داره میمیره جلوچشمم

| مشاهده متن کامل بحث + 14433 بازدید | 248 پست

دعای نی نی سایتی ها گیراست 

امیدوارم خدا ب دل پاک و معصومیتش رحم کنه 

یا ارحم الراحمین 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کاربرای عزیز و استارتر خدا بد بنده هاشو نمی‌خواد 

انشالله خدا بحق این شب های قدر بچتون شفا بده و دلشاد بشید 

❤️

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2740

الهی بمیرم اشکم درومد

با این دل شکسته م از ته دلم از خدا می‌خوام دلتو شاد کنه بچه ت رو بهت ببخشه و سلامتیشو بهش برگردونه

ای خدا التماس میکنم قسمت میدم به هرکی برات عزیزه قسمت میدم به حق این شبایی که میگن درهای آسمونت بازه به روی بنده ها التماست میکنم این بچه بی گناه معصوم رو نجات بده و شفا بده

114 تا صلوات و 114 تا توحید براش میخونم

خدایا هیچ بچه ای رو مریض نکن

یا امام حسین. 😭😭😭

خدا یا خودت به حق همین روزای عزیز این کوچولو رو شفا بده

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
امیدوارم بچه‌تون خوب شه، ولی قدر تک تک لحظه ها بدونید با اینکه بچه‌اس شادش کنید و هرچی خواست فراهم ک ...

چه قدر دلم گرفت با خوندن امضاتون😓😓خدا صبرتون بده خواهرتون چند سالش بود؟

تو شب های قدر باید ۲۵۰۰۰ صلوات بفرستید با ذکر یا علی 

خیلی خیلی مجربه

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
چه قدر دلم گرفت با خوندن امضاتون😓😓خدا صبرتون بده خواهرتون چند سالش بود؟

۳۱

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2706