2733
2734

چقدر خودم ازش تعریف کردم چقد اینجا دوستان به به چه چه کردن و چقدر محو خوبیاش شده بودم.

الان قلبم از دست اون همکار به درد اومده. نزدیک شدن به کسی که فکر میکردم با همه فرق داره، باعث شد یه دل شکسته نصیبم بشه. 😭

خواستم بگم هیچ وقت گول ظاهر آدمارو نخورید. والا که بعضیا فقط از دور قشنگن. 🥲💔

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

به کی نزدیک شد؟؟

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11272419/%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%b2-%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%ac%d8%b0%d8%a7%d8%a8%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a8%da%af%d9%85?postId=295222883

اینم لینک اون تاپیک 🤦

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به کی نزدیک شد؟؟

من بهش نزدیک شدم. 

2728

شمارویادمه فک کنم همونی نیودی که رفتی اعتراف کردی گفتیم نکن؟خب عزیزدلم پسرها دخترای دست نیافتنی ومغروردربرابر پسرهارودوست دارن پسرهادوست دارن تلاش کنن برای بردن دل یه دختر ارزشمندبودن خودت رو ازبین بردی بااینکار

این حرف رو میگم همیشه یادت باشه انسانها عجیب ترین مخلوقات خدا هستن، و خدا گفته من نمیتونم بنده هامو بشناسم پس توقع اینو نداشته باش بتونی کسی رو بشناسی، چون آدمها هزارتا رو دارن 

منم همین طور شدم ، به کراش یک و نیم سالم نزدیک شدم ، خودش رابطع رو جدی کرد و تهشم بعد دو ماه خودش بی دلیل و بدون خداحافظی تموم کرد همه چیو ، قبلا حداقل میدیدمش میتونستم یه دل سیر نگاهش کنم ، الان منو میبینه روشو میکنن اونور یا مسیرشو عوض میکنه ، منم دیگه نگاهش نمیتونم بکنم ، واقعا بعضیا فقط از دور قشنگن

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2738
شمارویادمه فک کنم همونی نیودی که رفتی اعتراف کردی گفتیم نکن؟خب عزیزدلم پسرها دخترای دست نیافتنی ومغر ...

همونم. عزیزم من پشیمون نیستم اره الان ناراحتم و بالاخره این ناراحتی تموم میشه ولی اگه نمیگفتم یه عمر ناراحت بودم چون مطمین بودم اون با توجه به شرایطش هیچ وقت نمیگه. ارزشمندی هیچکس با ابراز احساساتش از بین نمیره 

همونم. عزیزم من پشیمون نیستم اره الان ناراحتم و بالاخره این ناراحتی تموم میشه ولی اگه نمیگفتم یه عمر ...

کاشکی نمیگفتی خداقل غرورت حفظ میشدبخدا غروردخترازهرچزی مهم تره دیگه توپیش قدم نشو اصلاپسرا سمت چنین دخترهایی نمیرن وازنظرشون دختره سبک و اویزون هست اکثرا پسرااینطورفکرمیکنن وزدهدمیشن مگر تعدادمحدودی که خیلی عاقل وروشن فکرو....باشن

منم همین طور شدم ، به کراش یک و نیم سالم نزدیک شدم ، خودش رابطع رو جدی کرد و تهشم بعد دو ماه خودش بی ...

وای تو چقد منی. منم تا قبل گفتنم لااقل میتونستم باهاش بگم بخندم دلم تنگ میشه برم کنارش حرف بزنم. محبت کنم. محبت کنه بهم. ولی از وقتی فهمید همه چی عوض شد همون ارتباط نصفه نیمه هم نابود شد. اخرش حتی بهم گفت ما دیگ نمیتونیم مثل همکار باشیم. خیلی بیرحم شد خیلی. 💔😭

چیکار کرده مگه

بهش علاقمند شدم و اعتراف کردم. بعد از اون رفتاراش باهام عوض شد. اخرشم یه چیزایی گف دلمو شکوند.

وای تو چقد منی. منم تا قبل گفتنم لااقل میتونستم باهاش بگم بخندم دلم تنگ میشه برم کنارش حرف بزنم. محب ...

تو خوبه بهت یچیز‌گفت و کات کرد ، واسه من فقط رفت ، آخرین پیامش بهم شبت بخیر عزیزمه ، هنوز نمیدونم چرا اصن چی شد

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
کاشکی نمیگفتی خداقل غرورت حفظ میشدبخدا غروردخترازهرچزی مهم تره دیگه توپیش قدم نشو اصلاپسرا سمت چنین ...

اینم بنطر روشن فکر میومد خیرسرش و اولشم همش میگف خوب کردی گفتی ممنون ک گفتی ولی بعدش گاو شد. والا تو همین سایت خیلیا گفتن اول خودشون پیشنهاد دادن و بعد ازدواج کردن.

2706