2733
2739
عنوان

تعریف خواهرشوهرام از من:)

190 بازدید | 12 پست

شاید عجیب باشه براتون ولی خواهرشوهرام دیشب از من تعریف کردن 

برای خودم هم عجیبه 

من عروس آخرم ۲۷ سالمه

عروس اول و دوم و سوم همه بین ۳۵ الهی ۴۰ سن دارن

دیشب خواهرشوهرم میگفتن هر عروس ما ی هنر داره یکیشون سالاد خوب درست میکنه یکیشون چایی یکیشون تزیینات خوبی داره 

فلانی(من)

از همه دستخپختش بهتره و غذاهاش خیلی لذیذه 

همشون هم گفتن فلان غذارو درست کن تو خوب درست میکنی

هفته بعد هم مهمونی منه

حالا جاریم هی میگه تو استرس نداشته باش کسس جرات نمیکنه بگه غذا بده

برا شوخی گفتم گلم چه خواهر شوهر خوبی خدا برات نگش داره و شما باهمم خوش خرم سلامت باشید عزیزم 💜💜

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یادش بخیر منم بچه بودم خواهر بزرگم چندباری بهم گفت فلانی تو خیلی خوب فلان اتاق رو تمیز میکنی 

آقا ما هم جو گیر می افتادیم به جون اتاقه اتاق هم نگو بزرگ تا کامل تمیز بشه جون آدم در میرفت 

خواستم بگم من که چندباری سرم کلاه رفت ولی شما مواظب باش 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2740
خودم دعوتشون میکنم عزیزم

قربونت برم که اینقد مهربونی باشه ؟😍

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
یادش بخیر منم بچه بودم خواهر بزرگم چندباری بهم گفت فلانی تو خیلی خوب فلان اتاق رو تمیز میکنی  ...

پیامامم بخون 

مهمونی دعوتبه 

همه دعوت کردن ما چون کوچکتریم بعد همه داریم دعوت میکنیم

خدا نکنه خب حقیقته  نمیدونم چرا فک میکنن که گول زدن و این حرفاست. انگار ی پرس غذا چیه

آره خب ما برا شوخیه میگیم به دل نگیر ی غذا خوشمزه درست آدرس بده منم بیام🤪